پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار فوتبال / ترکیب برنده جام حذفی استقلال در جم تغییر می‌کند

ترکیب برنده جام حذفی استقلال در جم تغییر می‌کند

به گزارش مهر : ترکیب برنده جام حذفی استقلال در جم تغییر می‌کند علیرضا منصوریان در سیرجان موفق شد با ترکیبی از بازیکنان جوانش مقابل گل‌گهر به پیروزی برسد اما امکان دارد در ترکیب برنده این تیم در لیگ برتر تغییراتی ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان در روزی که خود و تیمش از سوی برخی از اعضای هیات مدیره تحت فشار قرار داشت و برای نتیجه گرفتن در سیرجان قید «الزام» برای او در نظر گرفته شده بود، در غیاب تعداد زیادی از بازیکنان آسیب دیده‌اش تیمی جوان شده را به میدان فرستاد و از این میدان سخت با پیروزی خارج شد.

دیدار بعدی آبی‌پوشان در چارچوب مسابقات لیگ برتر است. دیداری حساس مقابل پارس جنوبی جم، شگفتی ساز لیگ برتر که در پایان هفته پنجم با شایستگی در جایگاه دوم این رقابت‌های قرار گرفته است.

گرچه تیم استقلال در دیداری حساس و سرنوشت ساز در جام حذفی موفق شد با جوانانش به پیروزی برسد، اما احتمال این که منصوریان برای دیدار مقابل پارس جنوبی با ترکیبی متفاوت تیمش را به میدان بفرستد وجود دارد.

بیرون رفتن خستگی از تن سرور جباروف بازیساز اصلی تیم استقلال که در سیرجان با احتساب وقت های تلف شده بازی در حدود ۵ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، و همچنین به آمادگی رسیدن کامل امید ابراهیمی و سید مجید حسینی می‌تواند عواملی برای ایجاد تغییرات در خطوط میانی و دفاعی آبی پوشان باشد.

احتمال بازگشت چشمی به خط میانی و تشکیل زوجی از او و ابراهیمی زیاد است. همچنین احتمال این که برای اولین بار زوج سید مجید حسینی و پادوانی در قلب خط دفاعی آبی پوشان شکل بگیرد نیز وجود دارد.

تیم استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۲۰ روز جمعه ۲۴ شهریور در شهر جم با تیم پارس جنوبی دیدار خواهد داشت. تیم پارس جنوبی با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و آبی پوشان با ۴ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند و یک فاصله ۹ امتیازی بین امتیازات دو تیم به چشم می‌خورد.

منبع خبر : مهر

بخش های مرتبط : ترکیب برنده جام حذفی استقلال در جم تغییر می‌کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *