چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار فوتبال / اولتیماتوم منصوریان به پایان رسید؟

اولتیماتوم منصوریان به پایان رسید؟

به گزارش ورزش‌سه : اولتیماتوم منصوریان به پایان رسید؟ مدیرعامل استقلال بعد از شکست گل گهر سیرجان با صراحت بیشتری از کذب بودن اولتیماتوم برای منصوریان صحبت کرد.

به گزارش “ورزش‌سه”، اختلاف میان اعضای هیات مدیره استقلال از اولین روزهای شروع به کار گروه جدید آغاز شده بود و اظهارات مدیرعامل استقلال نشان می دهد، همچنان ادامه دارد. مدیرعامل استقلال که بعد از جلسه معروف هیات مدیره این باشگاه که با خبر اولتیماتوم به منصوریان به پایان رسید تلویحا موضوع اولتیماتوم را تکذیب کرده است. در جدید ترین اظهار نظر خود باز هم موضوع اولتیماتوم برای منصوریان را رد می کند و عقیده دارد که همچنان پشت سرمربی استقلال ایستاده است.

مدیرعامل استقلال در این باره گفت که “این طور نیست که ما با یک باخت مربی خود را عوض کنیم و پشت منصوریان هستیم” و این صحبت ها با اظهارات حسن زمانی بعد از جلسه هیات مدیره تناقض کامل دارد. نکته جالب توجه در اظهارات افتخاری اما صراحت او در رد شایعه اولتیماتوم برای منصوریان است که در مرتبه قبلی به شکل دیگری بیان شده بود.

اعضای هیات مدیره استقلال این روزها مواضع متفاوتی در مورد منصوریان دارند. افتخاری حامی سرمربی جوان آبی پوشان محسوب می شود؛ اما حسن زمانی منتقد سرمربی استقلال است و علاقه ای به ادامه حضور او روی نیمکت این تیم ندارد. ملکی و قراب دو عضو دیگر هیات مدیره البته تا به امروز کمتر به این موضوع ورود کردند؛ اما فعلا در کنار افتخاری ترجیح می دهند از سرمربی آبی ها در جلسات حمایت کنند و حالا با برد برابر گل گهر سیرجان شرایط برای حامیان منصوریان و موضع گیری های جدید آنها راحت تر از قبل شده است.

با اظهار نظر جدید افتخاری و البته برد استقلال در دیدار با گل گهر سیرجان موضوع اولتیماتوم سرمربی استقلال منتفی به نظر می رسد تا شاید برای اولین مرتبه اختلاف میان اعضای هیات مدیره استقلال به سود رختکن این تیم تمام شده باشد. بازیکنان استقلال که اکثر آنها در اظهار نظر بعد از دیدار با گل گهر سیرجان از فشار هواداران و منتقدان ناشی از اولتیماتوم به منصوریان گلایه کرده بودند، این شانس را دارند تا در دیدار برابر پارس جنوبی جم با آرامش بیشتری پا به زمین مسابقه بگذارند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : اولتیماتوم منصوریان به پایان رسید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *