چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار ورزش / عثمان دمبله و شروع رویایی در بارسلونا

عثمان دمبله و شروع رویایی در بارسلونا

به گزارش ورزش‌سه : عثمان دمبله و شروع رویایی در بارسلونا تنها ۲۵ دقیقه برای ستاره ۲۰ ساله فرانسوی کافی بود تا تعریف و تمجید ها به سمت او سرازیر شوند.

به گزارش “ورزش سه”، دمبله پس از ۳ هفته شورش و با تاکتیک قهر سرانجام توانست مجوز جدایی از دورتموند را گرفته و به عنوان جانشین نیمار، به تیم محبوب خود، بارسلونا بپیوندد. او شب گذشته اولین بازی خود برای بارسلونا را انجام داد و ۲۵ دقیقه در دربی کاتالونیا به میدان رفت.

عکس 01240343 عثمان دمبله و شروع رویایی در بارسلونا

دمبله در میان تشویق هواداران وارد زمین شد و توانست دقیقه ۹۰ بازی، پاس گل پنجم بارسا را به لوئیس سوارز بدهد. او در همان مدتی که در زمین حضور داشت، با تکنیک خوب و سرعت منحصر به فردش هواداران بارسا را به وجد آورد؛ هوادارانی که هنوز هم جدایی نیمار را باور نکرده اند.

نشریه فرانسوی اکیپ در شماره امروز خود و در تمجید از دمبله نوشته است:« اولین بازی و اولین درخشش برای دمبله. گران ترین بازیکن تاریخ بارسلونا پس از ۲۵ دقیقه بازی توانست هواداران و نیز سرمربی بارسلونا را به خود متقاعد کند.»

خود دمبله در پایان بازی در توصیف پاس گلش به سوارز گفت:« یک لحظه دیدم که سوارز در سمت دیگر زمین تنهاست و خوش شانس بودم که پاسم دقیق بود و به او رسید.»

ارنستو والورده، سرمربی بارسا نیز در نشست خبری پس از بازی، نمایش دمبله را ستود و گفت که بازیکنان بارسا شرایط خاص او را درک کرده و در روزهای گذشته به وی کمک کرده اند تا خیلی زود با شرایط تیم خودش را وفق بدهد.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : عثمان دمبله و شروع رویایی در بارسلونا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *