جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار جامعه / آغاز ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان

آغاز ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان

به گزارش ایرنا : آغاز ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان به گزارش ایرنا، فرماندار دشتستان دراین آیین گفت: احداث مجدد این بیمارستان با بیش از ۵۰ سال قدمت بعد از حادثه آتش سوزی در دستور کار قرار گرفت.
ارسلان زارع با بیان اینکه دشتستان میزبان مراجعه کنندگان بیماران سایر شهرستانهای همجوار…

به گزارش ایرنا، فرماندار دشتستان دراین آیین گفت: احداث مجدد این بیمارستان با بیش از ۵۰ سال قدمت بعد از حادثه آتش سوزی در دستور کار قرار گرفت.
ارسلان زارع با بیان اینکه دشتستان میزبان مراجعه کنندگان بیماران سایر شهرستانهای همجوار نیز است افزود: این بیمارستان در شش طبقه به مساحت ۲۰ هزار مترمربع به مدت ۳۶ ماه با اعتبار ۷۶۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.
قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز در این آیین اظهار داشت: آتش سوزی بیمارستان ۱۷ شهریور حادثه تلخی بود و نیاز مردم شهرستان و سایر شهرستان های همجوار اقتضا می کرد که بیمارستانی جدید احداث شود.
ایرج حریرچی افزود:امیدواریم باتوجه به برنامه ریزی ها یک بیمارستان مدرن و مناسب و درخور مردم دشتستان در مدت معین احداث شود.
بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان ساعت چهار بامداد چهاردهم اردیبهشت سال ۹۵ به دلیل اتصال برق در بخش قلب آن آتش گرفت که این امر باعث جانباختن بیمار ۷۱ ساله بستری در این بخش شد.

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : آغاز ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *