پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار فوتبال / گل تکنیکی و ۶ دقیقه‌ای قوچان‌نژاد به آیندهوون

گل تکنیکی و ۶ دقیقه‌ای قوچان‌نژاد به آیندهوون

به گزارش ورزش‌سه : گل تکنیکی و ۶ دقیقه‌ای قوچان‌نژاد به آیندهوون هیرنفین با دو گل از آیندهوون پیش افتاده که یکی از آنها را مهاجم ایرانی‌اش به ثمر رسانده است.

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از بازی‌های هفته چهارم لیگ اردیویسه هلند هیرنفین با بهره‌مندی از رضا قوچان‌نژاد در ترکیب از ساعت ۱۵ امروز در استادیوم خانگی آبه لنسترا به مصاف آیندهوون رده سومی رفته است.

هیرنفین که از سه بازی گذشته به دو تساوی و یک پیروزی رسیده بود خیلی زود و در دقیقه ۴ با پاسی که قوچان‌نژاد روی شروع مجدد دروازه‌بان با ضربه سر به آربر زنلی داد، با شوت تماشایی و پشت محوطه جریمه این بازیکن به گل برسد.

عکس 01240350 گل تکنیکی و ۶ دقیقه‌ای قوچان‌نژاد به آیندهوون

دو دقیقه پس از این گل، رضا قوچان‌نژاد به زیبایی دومین گل هیرنفین را به ثمر رساند؛ این مهاجم ایرانی که هفته اول هم برابر خرونینگن گلزنی کرده بود این بار هم روی فرار دِنزِل دومفریز از جناح راست زمین و ارسال زمینی او به محوطه ۶ قدم، موفق شد با ضربه پشت پا هیرنفین را با نتیجه ۲ بر صفر پیش بیاندازد.

عکس 01240351 گل تکنیکی و ۶ دقیقه‌ای قوچان‌نژاد به آیندهوون

قوچان‌نژاد در بازی دور برگشت فصل گذشته که آیندهوون به پیروزی ۴ بر ۳ مقابل هیرنفین رسیده بود، هر سه گل تیم‌اش را به ثمر رساند و حالا دوباره توانست برابر PSV گلزنی کند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : گل تکنیکی و ۶ دقیقه‌ای قوچان‌نژاد به آیندهوون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *