پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار فوتبال / وثوق احمدی: فسخ یک طرفه قرارداد شرایط دارد

وثوق احمدی: فسخ یک طرفه قرارداد شرایط دارد

به گزارش ورزش‌سه : وثوق احمدی: فسخ یک طرفه قرارداد شرایط دارد علی کریمی در شروع کار مربیگری اش در نفت تهران تصمیم گرفت نام ۸ بازیکن را از لیست خود خارج کند.

به گزارش “ورزش سه”، علی کریمی در شروع کارش در نفت تهران تصمیم گرفت نام سامان آقا زمانی، علی زینالی، احمد آل نعمه، هاشم بیک زاده و حامد آقایی را از لیست تیم خود خارج کند تا این باشگاه حالا هم با کمبود بازیکن مواجه باشد و هم این احتمال وجود داشته باشد که باشگاه نفت تهران با جرایمی روبرو شود.

البته به نظر نمی رسد باشگاه نفت تهران بتواند نام این ۸ بازیکن را در لیست مازاد قراردهد و یا قرارداد آنها را فسخ کند چراکه هم اکنون فصل نقل و انتقالات به پایان رسیده است و خارج شدن نام این بازیکنان از لیست نفت تهران نمی تواند به این سادگی ها انجام پذیر باشد.

وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در این باره به ورزش سه می گوید: امکان فسخ یک طرفه قرارداد بازیکن بعد از پایان فصل نقل و انتقالات وجود دارد؛ اما باید کمیته تعیین وضعیت مشخص کند که آیا آن بازیکن شرایط برای فسخ قرارداد را داشته است یا نه. باشگاه باید برای فسخ قرارداد بازیکنان مورد نظرشان از کمیته تعیین وضعیت استعلام کند.

از همه این ها گذشته علی کریمی نام ۸ بازیکن را از لیست تیم خود خارج کرده در حالی که فصل نقل و انتقالات تمام شده است و طبق قانون این باشگاه نمی تواند بازیکن جدید جذب کند چراکه لیست نفت تهران پر است .

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : وثوق احمدی: فسخ یک طرفه قرارداد شرایط دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *