چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار جامعه / معاون وزیر راه: فضای درمانی گیلان با افتتاح سه بیمارستان متحول می شود

معاون وزیر راه: فضای درمانی گیلان با افتتاح سه بیمارستان متحول می شود

به گزارش ایرنا : معاون وزیر راه: فضای درمانی گیلان با افتتاح سه بیمارستان متحول می شود محمدجعفر علیزاده روز یکشنبه پس از بازدید سرزده از ۲ بیمارستان دولتی شهرستان های لاهیجان و لنگرود در شرق استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بیمارستان ها، در سال جاری افتتاح و بهره برداری می شوند.
وی همچنین…

محمدجعفر علیزاده روز یکشنبه پس از بازدید سرزده از ۲ بیمارستان دولتی شهرستان های لاهیجان و لنگرود در شرق استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بیمارستان ها، در سال جاری افتتاح و بهره برداری می شوند.
وی همچنین به ساخت بیمارستان بزرگ ۲۱۷ تختخوابی تالش در غرب استان اشاره کرد و افزود: ساخت بیمارستان های لاهیجان، لنگرود و تالش تحول خوبی در فضای درمانی و ارتقاء سلامت در این استان ایجاد می کند و همزمان روند ساخت و تکمیل بیمارستان بزرگ ۴۰۰ تختخوابی رشت نیز ادامه می یابد تا به نتیجه برسد.
علیزاده ادامه داد: بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی پیروز لاهیجان، ۹۳ درصد پییشرفت فیزیکی دارد و دو بیمارستان لنگرود و تالش نیز از پیشرفت کمتری برخوردار هستند و زمان بیشتری برای ساخت و تکمیل نیاز دارند.
وی خاطرنشان کرد: برای بیمارستان پیروز لاهیجان ۴۸۰ تا ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تاکنون ۴۰۰میلیارد ریال آن هزینه و ۸۰ میلیارد دیگر هم تامین شده است و علاوه بر این هزینه ها، به ۲۰۰میلیارد ریال هم بابت تجهیز این بیمارستان نیاز داریم.
علیزاده گفت: بیمارستان پیروز لاهیجان و بیمارستان درحال ساخت لنگرود که در مسیر شریانی شرق گیلان قرار دارند، از اهمیت زیادی برخودارند و به همین دلیل به امکانات مدرن، تجهیز و بر اساس آخرین استانداردهای روز ساخته می شوند.
لاهیجان دارای دو بیمارستان ۲۲ آبان و سیدالشهداست و بیمارستان میلاد نیز توسط بخش خصوصی و بیمارستان پیروز توسط بخش دولتی در این شهرستان درحال ساخت هستند و امسال به بیمارستان های موجود اضافه می شوند.
با ساخت این بیمارستان ها ، شهرستان لاهیجان به عنوان مرکز درمانی شرق گیلان، از نظر برخورداری از امکانات درمانی به شرایط قابل قبولی می رسد.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه، در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار: فرهادنظرپور **انتشاردهنده:امیرحسین کبیری

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : معاون وزیر راه: فضای درمانی گیلان با افتتاح سه بیمارستان متحول می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *