دوشنبه , سپتامبر 18 2017
خانه / اخبار اقتصاد / سایه احتیاط بر سر گروه خودرو

سایه احتیاط بر سر گروه خودرو

به گزارش عصرخودرو : سایه احتیاط بر سر گروه خودرو امروز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، گروه خودرو با حمایت حقوقی متعادل و سبز بود و شاخص گروه با رشد ۱۵۱ واحدی در مدار ۱۸ هزار و ۹۹۷ واحد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» ، در این روز سهامداران تعداد ۱۲۹ میلیون سهام و حق تقدم از گروه خودرو به ارزش معاملاتی ۱۷٫۳ میلیارد تومان در ۸٫۷ هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
نماد خساپا امروز هم با حجم ۵۹ میلیون و ارزش ۷٫۹ میلیارد تومان صدر نشین گروه در حجم و ارزش معاملات بود، این سهم با رشد حدود ۱ درصدی در قیمت ۱۳۲٫۶ تومان به کار خود پایان داد، حقوقی سایپا امروز ۱۸٫۸ میلیون خریدار و ۳ میلیون فروشنده بود.
در طرف دیگر، نماد خودرو با افت ۰٫۴ درصدی در حاشیه صفر منفی و قیمت ۲۷۸ تومان قرار داشت، حقوقی خودرو ۳٫۸ میلیون خریدار و ۱٫۴ میلیون فروشنده بود.
در این جو متعادل، دو نماد خمهر و خفنر صف خرید داشتند، خفنر مثل روزهای قبل با رشد ۵ درصدی صف سبکی در قیمت ۴۹۳٫۶ تومان معاملاتی تشکیل داده بود، خمهر نیز در قیمت ۱۶۲ تومان و حوالی مثبت کامل صف کوچکی داشت.
نمادهای خریخت و خوساز با رشد به ترتیب ۴٫۵ و ۳ درصدی نیز جزو سبزترینهای گروه بودند، مابقی در حوالی صفر مثبت یا منفی و یا نهایتا در حاشیه ۲ درصد مثبت و ۱ درصد منفی بودند.
امروز ، نماد خکاوه به دلیل تعدیل با اهمیت بودجه متوقف شد، آخرین قیمت سهم قبل از توقف در ۱۰۱ تومان قرار داشت.
در پایان گفتنی است، در گروه خودرو نماد سایپا به عنوان لیدر پس از برخورد به حمایت ۱۲۰ تومانی رشد خوبی کرد و حالا مقاومت ۱۴۴ و ۱۶۸ تومانی را پیش رو دارد، از طرفی به دلیل قرار دادهای پسا برجام با گروه خودرویی از منظر بنیادی نیز انتظار رشد قیمتی به سمت نقاط مقاومتی از سهام لیدر و کل گروه می رود.
لذا گروه خودرو منتظر مشخص شدن نتیجه انتخابات است و هنوز در فضای نا اطمینانی با احتیاط و ملایم شروع به حرکت کرده است.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : سایه احتیاط بر سر گروه خودرو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *