دوشنبه , سپتامبر 25 2017
خانه / اخبار فوتبال / چرا استقلال بازیکن جدید جذب نمی‌کند؟

چرا استقلال بازیکن جدید جذب نمی‌کند؟

به گزارش ورزش‌سه : چرا استقلال بازیکن جدید جذب نمی‌کند؟ استقلالی ها با عدم ورود به بازار نقل و انتقالات تلاش کردند تا فضای رختکن این تیم را در آستانه ی بازی با العین بی حاشیه و آرام نگه دارند.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال روز دوشنبه نیمی از بازی حساس خود را برابر العین برگزار می کند تا پرونده ی این تیم در لیگ شانزدهم بسته شود. دیدار برابر العین برای علیرضا منصوریان از اهمیت زیادی برخوردار است و منصوریان ترجیح داده تا استقلال را با آرامش روانه ی این دیدار کند.

شرایط استقلال در این روزها برخلاف پرسپولیس و استقلال خوزستان در آرامش کامل است. پرسپولیسی ها این روزها در فصل نقل و انتقالات فعال هستند و همچنین مشکلاتی در موضوع پرداخت ها و البته محرومیت از لیگ قهرمانان دارند تا حاشیه های اطراف این تیم، دو چندان شود. استقلال خوزستان دیگر نماینده ی فوتبال ایران در مسابقات آسیایی است که مانند بسیاری از روز های فصل به دلیل مشکلات مالی در اعتصاب به سر می برد تا این تیم نیز با مشکلات زیادی آماده ی این نبرد شود.
استقلال اما بر خلاف دو نماینده ی دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا، شرایط آرام و دور از حاشیه ای دارد. آبی ها تا ۸۰ درصد قرارداد های خود را تصفیه کردند و البته قول هایی مبنی بر تصفیه باقی مانده ی قرارداد ها را به بازیکنان داده اند تا مشکلات مالی این تیم را تهدید نکند.

همچنین با سیاست منصوریان و مدیران استقلال آبی پوشان هنوز برای جذب بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا ورود نکردند. هر چند این روزها شایعات مختلفی پیرامون مذاکرات استقلالی ها با برخی بازیکنان به گوش می رسد اما استقلالی ها رسما وارد فصل نقل و انتقالات نشدند تا هیجان این موضوع به داخل تیم منتقل نشود و البته بازیکنان این تیم درگیری ذهنی بابت جدایی و یا تمدید قرار داد نداشته باشند.

آبی پوشان هر چند از نظر مصدومیت مشکلات زیادی دارند اما آهسته آهسته با انجام تمرینات بدنسازی و تاکتیکی برای برگزاری بازی حساس فصل خود آماده می شوند. مدیران این باشگاه که انتقادات زیادی را در ابتدای دوران حضور خود تحمل می کردند موفق شدند روز های آرامی را برای استقلال خلق کنند و در آرامش حالا برای کسب درآمد برای این باشگاه اقدام می کنند. استقلالی ها در روزهای گذشته توافقاتی را برای بلیط فروشی دیدار با العین انجام دادند تا درآمد حاصل از این موضوع مانند بازی های گذشته به حساب این باشگاه واریز شود.

هر چند شایعات پیرامون عدم تمدید قرارداد برخی بازیکنان فضای این تیم را تحت تاثیر قرار داده بود اما با موکول کردن این موضوع به پایان فصل، استقلالی ها یکی از کانون های هیجان و بحران را از کنار این تیم دور کردند تا تیم تحت هدایت منصوریان با آرامش کامل فکری و روحی برای دیدار با العین آماده شود و سرنوشت خوشایندی را برای هواداران این باشگاه رقم بزند.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : چرا استقلال بازیکن جدید جذب نمی‌کند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *