جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار سینما / علی پویان: رای خود را بی اثر ندانیم

علی پویان: رای خود را بی اثر ندانیم

به گزارش ایرنا : علی پویان: رای خود را بی اثر ندانیم علی پویان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، حضور در انتخابات را یک وظیفه دانست و گفت: نباید با رای ندادن فرصت نقد و اعتراض به مشکلات را از خود بگیریم.
وی با بیان اینکه کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنند این حق را…

علی پویان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، حضور در انتخابات را یک وظیفه دانست و گفت: نباید با رای ندادن فرصت نقد و اعتراض به مشکلات را از خود بگیریم.
وی با بیان اینکه کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنند این حق را از خود می گیرند، تصریح کرد: باید در تعیین سرنوشت کشور از سهم خود بهره ببریم.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «کلاه پهلوی»، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را بسیار حساس دانست، افزود: حتی یک رای نیز می تواند مسیر آینده کشور را تغییر دهد.
پویان تصریح کرد: نباید رای خود را بی اثر بدانیم بلکه باید رای خود را در میان جمع بنگریم که یک مجموعه می تواند نتیجه را رقم بزند.
کارگردان نمایش «دکتر استوکمان» با بیان اینکه عده ای رنجیده و با صندوق های رای قهر کرده اند، افزود: پیام من به این افراد امیدواری به آینده و نگرفتن فرصت نقد از خودشان است زیرا باید از سهم خود در انتخابات استفاده کنند.
پویان تاکید کرد: باید مشارکت در انتخاب رییس جمهور را حفظ کنیم تا منتخب مردم بتواند با رای قاطع و اکثریت مردم خواسته ها را عملی کند.
این مدرس دانشگاه خاطر نشان کرد: روز جمعه در انتخابات شرکت می کنم و رای خود را به نام حسن روحانی به صندوق می اندازم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
حسن روحانی، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : علی پویان: رای خود را بی اثر ندانیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *