چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار ورزش / پاداش بارسلونا، سوژه کنایه رونالدو به بازیکن سلتا

پاداش بارسلونا، سوژه کنایه رونالدو به بازیکن سلتا

به گزارش ورزش‌سه : پاداش بارسلونا، سوژه کنایه رونالدو به بازیکن سلتا رئال مادرید در دیداری سرنوشت ساز شب گذشته ۱-۴ بر سلتا غلبه کرد تا برای قهرمانی تنها به یک امتیاز از بازی اخر خود نیاز داشته باشد.

به گزارش “ورزش سه”، رونالدو ستاره رئال برابر سلتا بود و توانست دو گل از ۴ گل تیمش را به ثمر برساند.

بازی شب گذشته از لحاظ داوری هم حاشیه های زیادی داشت. دقیقه ۶۲ بازی، آسپاس با خطای راموس درون محوطه جریمه سرنگون شد ولی داور به دلیل تمارض به او کارت زرد دوم را نشان داد تا سلتا نیم ساعت پایانی را ۱۰ نفره بازی کند.

دقیقه ای بعد رونالدو با خطای گوستاوو کابرال متوقف شد اما داور این صحنه را هم پنالتی تشخیص نداد.

عکس 01199961 پاداش بارسلونا، سوژه کنایه رونالدو به بازیکن سلتا

کابرال پس از این صحنه به رونالدو معترض شد که چرا دست به تمارض زده اما واکنش فوق ستاره پرتغالی در نوع خودش جالب بود. او به بازیکن سلتا گفت:« این قابل مقایسه با صحنه آسپاس نیست. می دانم که پول زیادی از بارسلونا گرفته اید تا ما را شکست دهید.»

مشابه همین اتفاق دقایقی بعد بین راموس و تئو هرناندز رخ داد و کاپتیان رئال، پاداش در نظر گرفته شده از سوی بارسلونا برای بازیکنان سلتا را سوژه کنایه خود قرار داد.

عکس 01199962 پاداش بارسلونا، سوژه کنایه رونالدو به بازیکن سلتا

لازم به ذکر است که طبق ادعای منابع اسپانیایی، در صورتی که سلتا شب گذشته موفق به شکست رئال می شد، به هر بازیکن این تیم ۴۰ تا ۵۰ هزار یورو پاداش از سوی بارسلونا تعلق می گرفت و حتی گفته شده است که از سوی باشگاه بارسلونا پیش از بازی نیز مبلغی برای شارژ روحی بازیکنان سلتا پرداخت شده است.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : پاداش بارسلونا، سوژه کنایه رونالدو به بازیکن سلتا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *