چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار سیاست / قاضی‌پور در گفت‌وگو با فارس: رأی مردم در انتخابات رأی به نظام بود/ تأکید بر توجه دولت به خواسته‌های مردم

قاضی‌پور در گفت‌وگو با فارس: رأی مردم در انتخابات رأی به نظام بود/ تأکید بر توجه دولت به خواسته‌های مردم

به گزارش فارس نیوز : قاضی‌پور در گفت‌وگو با فارس: رأی مردم در انتخابات رأی به نظام بود/ تأکید بر توجه دولت به خواسته‌های مردم نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: رأی مردم در انتخابات رأی به نظام بود و دولت باید به کسانی که در انتخابات به کاندیداهای دیگر رأی دادند نیز توجه یکسان داشته باشد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشارکت ۷۶ درصدی مردم در انتخابات، گفت: ملت بزرگ ایران به ندای رهبر عظیم‌الشأن انقلاب و در انتخابات حضوری پرشور داشتند. 

وی افزود: حضور مردم در انتخابات در واقع آری گفتن به نظام و تأیید آن بود و ملت با این حضور خود توطئه دشمنان را خنثی کردند. 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: رأی مردم در انتخابات در واقع رأی به نظام بود و اگر آقای روحانی توانسته اکثریت آرا را به دست آورد باید به رأی‌دهندگان به کاندیداهای دیگر نیز نگاه یکسان داشته باشد و برای آنها ارزش قائل شود. 

قاضی‌پور در پایان، خاطرنشان کرد: همه در مجموعه نظام زحمت می‌کشند و باید به طرف مقابل و به رقیب نیز احترام گذاشت.

انتهای پیام/

منبع خبر :

بخش های مرتبط : قاضی‌پور در گفت‌وگو با فارس: رأی مردم در انتخابات رأی به نظام بود/ تأکید بر توجه دولت به خواسته‌های مردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *