سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار ورزش / شب موعود برای انتقام گیری ایبار از بارسلونا؟

شب موعود برای انتقام گیری ایبار از بارسلونا؟

به گزارش ورزش‌سه : شب موعود برای انتقام گیری ایبار از بارسلونا؟ ایبار امشب از هفته آخر لالیگا در شرایطی به مصاف بارسلونا خواهد رفت که به نوعی از انگیزه های انتقام گیری برخوردار است.

به گزارش “ورزش سه”، این بازی برای ایبار تشریفاتی ولی برای بارسلونا بسیار مهم است. بارسا در صورت کسب پیروزی و سپس شکست رئال در زمین مالاگا، می تواند قهرمان لالیگا شود.

عکس 01200308 شب موعود برای انتقام گیری ایبار از بارسلونا؟

دو سال پیش بود که بارسلونا در هفته آخر لالیگا میزبان دپورتیوو بود. قهرمانی این تیم یک هفته زودتر مسجل شده و انریکه با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره، تیمش را به میدان فرستاد. کیلومترها دورتر در منطقه باسک، ایبار میزبان کوردوبا بود و برای ماندن در لالیگا چشم به پیروزی در این بازی و نیز پیروزی بارسا داشت.

ایبار ماموریت خود را در نیمه اول نهایی کرد و با زدن ۳ گل به کوردوبا، در آستانه ماندن در لالیگا قرار گرفت. بارسا نیز در نیمه اول با دو گل مسی پیروز به رختکن رفت تا در ورزشگاه ایپوروئا، موجی از شادمانی ایجاد شود اما در نیمه دوم همه چیز عوض شد.

دپورتیوو با دو گل دقیق ۷۰ و ۷۶ بازی را به تساوی کشاند تا در لالیگا ماندنی شود و ایبار به دسته پایین تر سقوط کند.

عکس 01200307 شب موعود برای انتقام گیری ایبار از بارسلونا؟

اتفاق خوب برای ایبار یک ماه بعد رخ داد وقتی لالیگا به دلیل مشکلات مالی الچه، حکم به سقوط این تیم داد و به این ترتیب ایبار به لالیگا بازگشت ولی خیلی از هواداران ایبار هنوز تساوی بارسا برابر دپور را فراموش نکرده اند.

البته از آن تیم ایبار فقط دنی گارسیا و آندر کاپا هنوز حضور دارند و به نظر نمی رسد حداقل بین بازیکنان این تیم، انگیزه چندانی برای انتقام گیری وجود داشته باشد.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : شب موعود برای انتقام گیری ایبار از بارسلونا؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *