جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار فوتبال / سروش و ۱۸۰ دقیقه رویایی در با پیراهن قرمز

سروش و ۱۸۰ دقیقه رویایی در با پیراهن قرمز

به گزارش ورزش‌سه : سروش و ۱۸۰ دقیقه رویایی در با پیراهن قرمز هافبک شماره هفت سرخپوشان دو دیدار دیگر با پیراهن پرسپولیس برای تاریخ سازی فرصت خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، در روزهایی که بیشترین گمانه زنی برای جدایی سروش رفیعی وجود دارد، او به دنبال این است تا ۱۸۰ دقیقه رویایی و خاطره انگیز در ترکیب سرخپوشان از خود به جا بگذارد.

زننده یکی از گل های پرسپولیس در جدال سرنوشت ساز برای الوحده، اکنون به روزهای پایانی قرارداد خود با این تیم رسیده است و گمانه‌زنی ها جدایی او از این تیم و حضور در اروپا برای ایجاد جایگاه مثبت و مستحکم در تیم ملی و در جام جهانی روسیه را بیشتر تایید می‌کنند. با این حال هافبک تکنیکی سرخپوشان که در اولین گام توانست به وعده خود مبنی بر خاطره سازی و دور شدن از نحوست پیراهن شماره هفت جامه عمل بپوشاند، اینبار به دنبال این است تا با عملکرد خود زمینه صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را افزایش دهد و بتواند یک نیم فصل فوق العاده را در جمع سرخپوشان شکل دهد. همه در بازی برابر لخویا منتظر پاس های دیدنی او به مهدی طارمی و البته استفاده از قدرت تمام کنندگی شماره هفت سرخ هستند.

عکس 01200656 سروش و ۱۸۰ دقیقه رویایی در با پیراهن قرمز

عکس 01200657 سروش و ۱۸۰ دقیقه رویایی در با پیراهن قرمز

منبع خبر :

بخش های مرتبط : سروش و ۱۸۰ دقیقه رویایی در با پیراهن قرمز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *