سه شنبه , سپتامبر 26 2017
خانه / اخبار جامعه / تکمیل فاز دوم خیابان ۱۷ شهریور/برداشتن آبنماها برای بازگشایی خیابان

تکمیل فاز دوم خیابان ۱۷ شهریور/برداشتن آبنماها برای بازگشایی خیابان

به گزارش خبرنگاران جوان : تکمیل فاز دوم خیابان ۱۷ شهریور/برداشتن آبنماها برای بازگشایی خیابان

عکس 6259082_582 تکمیل فاز دوم خیابان ۱۷ شهریور/برداشتن آبنماها برای بازگشایی خیاباناقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛با اشاره به موضوع بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور، اظهار داشت: این پروژه در دو فاز اجرایی می شود تا بتوانیم با اجرای صحیح آن در راستای خدمات رسانی به شهروندان اقدام کنیم.
وی با بیان اینکه در فاز اول شاهد بازگشایی چهارراه صفا تا میدان شهدا بودیم، افزود: با حمایت و همکاری مردم و همچنین مدیریت شهری فاز دوم این پروژه را هم اجرایی خواهیم کرد.
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه مطالعات فاز دوم بازگشایی این خیابان هنوز انجام نشده است، گفت: بعد از پایان یافتن مطالعات باید خروجی کار مشخص شود تا بررسی فاز دوم هرچه زودتر در دستور کار قرار گیرد.
شاکری با بیان اینکه باید قبل از به اتمام رسیدن دوره چهارم شورای شهر تهران شاهد اجرای فاز دوم و تکمیل پروژه خیابان ۱۷ شهریور باشیم، تصریح کرد: هم اکنون مشاور تعیین شده از سوی شهرداری تهران در حال بررسی و جمع بندی اطلاعات فاز دوم است تا به این ترتیب بتوانیم در خصوص بازگشایی محور ۱۷ شهریور یک تصمیم نهایی اتخاذ کنیم و همچنین در راستای حل مشکلات مردم گام های اساسی برداریم.
وی گفت: هم اکنون مشکل برخی مسیرهای طولانی در این محور برطرف شده و مخازن زباله هم از سر کوچه هایی که امکان تردد را برای شهروندان غیر ممکن کرده بود، برداشته شده است.
شاکری با اشاره به برداشته شدن پست برق صفای شرقی و اصلاح هندسی معابر این خیابان افزود: با برداشتن برخی از آبنماهای خیابان صفا دو لاین به معبر اضافه و فاز اول تکمیل می شود.
انتهای پیام/

منبع خبر :

بخش های مرتبط : تکمیل فاز دوم خیابان ۱۷ شهریور/برداشتن آبنماها برای بازگشایی خیابان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *