دوشنبه , سپتامبر 25 2017
خانه / اخبار سیاست / همه تلاشمان تحقق وعده هایی است که به مردم داده ایم

همه تلاشمان تحقق وعده هایی است که به مردم داده ایم

به گزارش ایسنا : همه تلاشمان تحقق وعده هایی است که به مردم داده ایم رئیس‌جمهور کشورمان تاکید کرد: همه تلاش دولت بر این است که به وعده‌هایی که به مردم داده‌ایم، عمل کنیم و در مقام عمل خواسته‌های مردم را تحقق بخشیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز پس از تجدید میثاق با بنیانگدار جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی با گرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد خاطر نشان کرد: سالروز پیروزی ملت در برابر تجاوز دشمن و آزادسازی خرمشهر با اراده حق توسط رزمندگان اسلام را به مردم و روح بلند امام خمینی(ره) تبریک می گویم.

وی همچنین بااشاره به فرارسیدن سالروز دوم خرداد گفت: بیست سال پیش در چنین روزی شاهد حضور بسیار تاثیرگذار مردم پای صندوق‌های رای بودیم.

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه امروز به محضر امام خمینی (ره) آمده ایم تا به ایشان گزارشی دهیم که مردم خوب ایران همانطور که ایشان پیش‌بینی کرده بودند عمل کردند اظهار کرد: آمده ایم تا به محضر امام گزارش دهیم که همانگونه که ایشان فرموده بودند و باور داشتند قدرت حضور و مشارکت مردم ایران در همه جا می‌تواند گره‌گشا باشد.

روحانی با بیان اینکه در انتخابات گذشته جای امام عزیز ما خالی بود، ادامه داد: جای امام عزیز ما خالی بود که بعد از حدود ۳۹ سال از پیروزی انقلاب شاهد حضور شکوهمند و بی‌نظیر مردم پای صندوقهای رای باشد.

وی با بیان اینکه در انتخابات گذشته شاهد حضور ۴۵ میلیونی مردم بودیم خاطر نشان کرد: در انتخابات روز جمعه بیش از ۴۱ میلیون نفر آرای خود را به صندوق‌های رای ریختند و ۴ میلیون نفر نیز در صف‌های اخذ رای ماندند و نتوانستند رای خود را به صندوق بیاندازند. حضور۴۵ میلیونی مردم در انتخابات برای نخستین بار در تاریخ رقم خورد و ما امروز به محضر امام خمینی (ره) آمده ایم تا به ایشان بگوییم راهی که ایشان به ما آموخته اند را ادامه خواهیم داد.

روحانی با تاکید بر اینکه جمهوریت و اسلامیت نظام ثمره راه امام خمینی(ره) و انقلاب و یادگار بزرگ ایشان است خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) به ما یاد دادند که این انقلاب با مردم حفظ می شود و اگر این انتخابات‌ها، صندوقهای رای و حضور مردم پای این صندوق‌ها نبود امروز نمی‌توانستیم در برابر مشکلات، نظام و انقلاب را به خوبی حفظ کنیم.

ادامه دارد…

منبع خبر :

بخش های مرتبط : همه تلاشمان تحقق وعده هایی است که به مردم داده ایم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *