جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار فوتبال / تنها پرونده بین‌المللی سپاهان مربوط به کیست؟

تنها پرونده بین‌المللی سپاهان مربوط به کیست؟

به گزارش ورزش‌سه : تنها پرونده بین‌المللی سپاهان مربوط به کیست؟ حضور کوتاه و ناموفق یک بازیکن برزیلی در لیگ چهاردهم اکنون تنها تهدید بین‌المللی موجود علیه سپاهان محسوب می‌شود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایمنا، طبق اعلام فدراسیون فوتبال، سپاهان در حال حاضر تنها یک پرونده در دادگاه‌های بین‌المللی ورزشی دارد. این پرونده که در حال رسیدگی است مربوط به مارسیو پاسوس است. این بازیکن برزیلی در نقل و انتقالات زمستانی لیگ چهاردهم به سپاهان پیوست. با اینکه پاسوس با سپاهان قراردادی به مدت یک فصل و نیم امضا کرده بود اما عمر حضور او در نصف جهان فراتر از یک نیم‌فصل نرفت. پاسوس که پس از کنار گذاشته شدن از سوی سپاهان مدتی بدون تیم بود اکنون عضو تیم ABC است و در سری B فوتبال برزیل روزگار می‌گذراند.

حضور پاسوس در سپاهان به اندازه‌ای کوتاه و کمرنگ بود که حتی بسیاری از هواداران پیگیر سپاهان هم احتمالاً به زحمت او را به خاطر می‌آورند اما جذب این هافبک دفاعی در آن زمان اکنون به بزرگ‌ترین دردسر بین‌المللی سپاهان بدل شده است

البته از آنجا که این پرونده در حال رسیدگی است و منجر به صدور رأی علیه سپاهان نشده مشکلی برای باشگاه اصفهانی در نقل و انتقالات پیش رو به وجود نخواهد آورد یعنی سپاهان برخلاف بسیاری از رقبای لیگ برتری مجاز به جذب بازیکن یا مربی جدید خارجی است.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : تنها پرونده بین‌المللی سپاهان مربوط به کیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *