یکشنبه , سپتامبر 24 2017
خانه / اخبار سیاست / توجه به مسئله اشتغال اساسی‌ترین نیاز مردم است

توجه به مسئله اشتغال اساسی‌ترین نیاز مردم است

به گزارش ایسنا : توجه به مسئله اشتغال اساسی‌ترین نیاز مردم است یک نماینده اصلاح طلب مجلس با تاکید بر حل مسئله اشتغال توسط دولت دوازدهم گفت: قطعا راهکار اشتغال سرمایه گذاری و تولید است که باید با تامین امنیت در کشور شرایط را برای سرمایه گذاری فراهم کرد.

محمد کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امیدواریم که آقای روحانی با پشتوانه ۲۴ میلیون رای در دور دوم با قوت بیشتری در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کند.

وی با بیان اینکه «اساسی ترین نیاز مردم اشتغال است» گفت: افزایش تولید، کمک به بهره وری بیشتر، ایجاد زمینه رقابت تولید داخلی با خارجی، توجه به صادرات و همچنین جذب سرمایه گذاری خارجی از مهمترین مسائلی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس افزود: امیدواریم که بتوانیم امنیت را در کشور فراهم کنیم تا سرمایه گذاری لازم هم انجام شود زیرا راهکار اشتغال قطعا سرمایه گذاری و تولید است.

نماینده مردم ملایر در مجلس در ادامه با تاکید بر مسئله فقرزدایی و رسیدگی به مسائل روستایی اظهار کرد: روستاها به جهت نبودن پتانسیل کافی برای اشتغال و تولید متاسفانه در حال تخلیه هستند و تبدیل به خانه سالمندان شده اند. در مقابل در حاشیه شهرها شاهد رشد حاشیه نشینی هستیم.

وی تصریح کرد: تراکم جمعیت، نداشتن مراکز بهداشتی، تفریحی و ورزشی از جمله مشکلات مطرح است که دولت باید برنامه ای برای بازگشت حاشیه نشین ها به روستاها داشته باشد که اگر این کار را انجام دهد کشور نجات می یابد.

این نماینده مجلس گفت: یکی از دلایل کوچ روستاییان به شهر نبودن آب است اما می توان با ارائه طرح های اشتغال زا مردم را به روستاها بازگرداند.

کاظمی در پایان اظهار کرد: در مورد مسائل سیاسی هم آقای روحانی حتما در جریان هستند که مردم و دانشجویان در هر اجتماعی خواسته های خود را مطرح کرده اند و آقای روحانی هم گفته اند دولت گوش شنوا دارد، لذا باید خواست اکثریت را مورد توجه قرار داده و به سمت حل مسائل و مشکلات پیش برود.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : توجه به مسئله اشتغال اساسی‌ترین نیاز مردم است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *