شنبه , سپتامبر 16 2017
خانه / اخبار سیاست / اطرافیان روحانی تصورمیکنند هنوز میتوانند از آب گل آلودماهی بگیرند

اطرافیان روحانی تصورمیکنند هنوز میتوانند از آب گل آلودماهی بگیرند

به گزارش مهر : اطرافیان روحانی تصورمیکنند هنوز میتوانند از آب گل آلودماهی بگیرند نماینده سابق مجلس در پاسخ به ادعاهای دولت پیرامون وی، مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، الیاس نادران نماینده سابق مجلس در پاسخ به ادعاهای دولت پیرامون وی، مطلبی را کانال تلگرامی خود منتشر کرد.

این مطلب به قرار ذیل است:

«نامه‌ای به بهانه تهمت‌های تیم رسانه‌ای دولت

بعد از پیشنهادهایم برای دولت دوازدهم و یادآوری برخی نقاط ضعف دولت؛ کانال تلگرامی «روزنامه ایران» که از معدود! ابزارهای غیردولتی و رسانه‌ای آقای روحانی است؛ چند نکته را به هم چسبانده تا انتقام مواضع دوران انتخابات را از بنده بگیرد

۱- معلوم شد که اطرافیان جناب روحانی مثل ایشان هنوز از فضای انتخابات خارج نشده‌اند. شاید تصور می‌کنند هنوز می‌توانند از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند. غافل از اینکه امروز انتخابات تمام‌شده و عمل به وعده‌ها کلید خورده و باید پاسخگو باشند.

۲- از سوابق عضویت من در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مطلب دولتی‌ها ذکرشده است تا یک این‌همانی در مورد دخالت‌های سپاه در انتخابات و اتهام به اینجانب ایجاد کند؛ اما جهت استحضار عرض می‌کنم که وقتی در ۱۳۸۱ برای ارتقای به دانشیاری سوابق مدیریتی بنده را خواسته بودند صراحتاً نوشتم «از ۱۳۶۰ تا ۶۸ در سپاه پاسداران خدمت کرده‌ام.» علت حضورم در سپاه هم مقابله با جنایات منافقین و جلوگیری از نفوذ عناصر منحرف منافقین، توده‌ای‌ها، انجمن حجتیه‌ای‌ها و … در پذیرش ستاد مرکزی سپاه بود. البته پس‌ازآن برای دفاع از حقوق رزمندگان و عزیزان بسیجی و سپاهی در برنامه‌وبودجه؛ راهی دفتر طرح و برنامه شورای عالی سپاه و معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت سپاه شدم. طرح سهمیه ایثارگران در پذیرش دانشگاه‌ها، قانون استخدامی سپاه و … از افتخارات اینجانب در آن دوران است.

آن ها که این سابقه پرافتخار را بهانه می‌کنند برای گفتن آنچه جرأتش را ندارند و امروز از موضع اصلاح‌طلبی داعیه‌دار آزادی و حقوق شهروندی شده‌اند؛ چرا از افشای کشته شدن متهمان زیر تعزیراتشان این‌همه واهمه دارند؟ سخن سربسته گویم با حریفان که بنده به آنچه برای ایفای وظایف انجام داده‌ام افتخار می‌کنم و بر مناره می‌گویم!

۳- اما بنده و احمدی‌نژاد؛ لابد تیم رسانه‌ای دولت روحانی خود را به تجاهل زده وگرنه بنده در ۸۴ بنا به تحلیلی که داشتم ابتدا حامی آقای قالیباف بودم و در دور دوم در مقابل آقای هاشمی از احمدی‌نژاد حمایت کردم. البته همان موقع هم نقد منصفانه را نسبت به دولت احمدی‌نژاد شروع کردم. نطق‌های بنده در موافقت و مخالفت با وزرا در دولت اول احمدی‌نژاد موجود است؛ مثلا بنده از مخالفین جدی انتصاب یک عنصر امنیتی به‌عنوان وزیر کشور بودم زیرا باور داشتم وزارت کشور باید بیشترین تعامل را با مردم داشته باشد. البته امروز همان وزیر در دولت امنیتی آقای روحانی وزیر است.

اولین اصطکاک اساسی اقتصادی ما با دولت احمدی‌نژاد بودجه ۸۵ شکل گرفت که ما نگران ظهور پدیده بیماری هلندی در اقتصاد ایران بودیم و متأسفانه اواخر آن سال نگرانی ما عینیت پیدا کرد.

از دولت احمدی‌نژاد به ما دادگاه و شکایت رسید و به نزدیکان شما رانت و پول رسید! وقتی‌که در دولت احمدی‌نژاد بستگان مدیران ارشد دولت روحانی با مشایی همدست بودند و یا در بحران ارزی صرافی زدند تا سود خودشان را ببرند؛ ما به دلیل افشای فساد معاون اول احمدی‌نژاد راهی دادگاه شدیم! آن زمان آقای رحیمی سبیل خیلی از آقایان اصلاح‌طلب را چرب کرد اما متأسفانه پرونده در مورد بسیاری از آقایان که امروز کُری می‌خوانند مختومه ماند تا یوم تبلی السرائر باز شود.

۴- گفتند که بنده در انتخابات طرف مشورت آقای قالیباف بودم. در مورد مشورت‌هایی که داده شد به وقتش ان‌شاالله رونمایی خواهم کرد. فقط ستاد عملیات روانی دولت بداند اگر آنچه در انتخابات تقدیم شد، عرضه می‌شد؛ آقای روحانی را آچمز می‌کرد! حتما در مورد خیانت‌هایی که در حوزه اقتصادی به این مردم مظلوم شده در آینده نزدیک به‌تفصیل خواهم نوشت.

۵- در مورد استراتژی آینده با همت جوانان این کشور بعد از جمع‌بندی نهایی اعلام خواهد شد تا حریف بداند تا زنده‌ایم از حقوق اساسی مردم ایران دفاع خواهیم کرد.

موجیم که آسودگی ما عدم ماست

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم

الیاس نادران

دانشیار دانشگاه تهران»

منبع خبر :

بخش های مرتبط : اطرافیان روحانی تصورمیکنند هنوز میتوانند از آب گل آلودماهی بگیرند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *