چهار شنبه , سپتامبر 20 2017
خانه / اخبار ورزش / ستاره ایرانی در جمع بهترین خریدهای اروپا

ستاره ایرانی در جمع بهترین خریدهای اروپا

به گزارش ورزش‌سه : ستاره ایرانی در جمع بهترین خریدهای اروپا لژیونر هندبال ایران با درخشش خود در مسابقات مختلف در جمع ۲۰ خرید برتر تیم‌های اروپایی قرار گرفت.

به گزارش “ورزش سه” از فارس، پایان ماه می ۲۰۱۷ مقطع مناسبی است که بررسی شود کدام بازیکن بر اساس قابلیت و پولی که بابتش پرداخت شده است توانسته در لیگ هندبال اروپا بدرخشد. در فهرستی که اعلام شده سجاد استکی، لژیونر هندبال ایران هم حضور دارد.

او در سال جاری درخشش خیره کننده‌ای در تیم دینامو بخارست رومانی داشت. ملی‌پوش ایرانی دینامو بخارست رومانی نمایش فوق العاده‌ای را در اولین سال حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا داشت و توانست عنوان پدیده سال ۲۰۱۶ لیگ قهرمانان اروپا را هم با رای مردم به دست بیاورد. سجاد استکی اولین ایرانی است که چنین افتخاری را در هندبال اروپا به دست می‌آورد.

بر این اساس فهرستی که اعلام شد است ندیم رمیلی، بازیکن بغل راست فرانسوی بهترین خرید محسوب می‌شود. این بازیکن چپ دست و ۲۲ ساله توانمندی بالایی را از خود در سال جاری نشان داد تا به عنوان بهترین نفر در پست خودش در اولین حضورش در تیم پاریسن‌زرمن انتخاب شود. رمیلی توانست در اولین حضورش ۷۵ گل بزند که این عملکرد بهترین عملکردی بود که از او تا کنون ثبت شده است.

عکس 01201474 ستاره ایرانی در جمع بهترین خریدهای اروپا

منبع خبر :

بخش های مرتبط : ستاره ایرانی در جمع بهترین خریدهای اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *