پنجشنبه , سپتامبر 21 2017
خانه / اخبار فوتبال / اشتباهات لخویا در بازی رفت تکرار نمی‌شود

اشتباهات لخویا در بازی رفت تکرار نمی‌شود

به گزارش ورزش‌سه : اشتباهات لخویا در بازی رفت تکرار نمی‌شود رسانه های قطری معتقدند لخویا نباید اشتباهات خود در بازی رفت را تکرار کند چرا که در آن صورت می تواند پرسپولیسی ها را زمین گر گنند.​​​​​​​

به گزارش “ورزش سه”، لخویایی ها که دیدار رفت برابر پرسپولیس را با تساوی بدون گل به پایان رساندند این روزها در اوج آمادگی به سر می برند تا بتوانند از سد حریف ایرانی خود در ۹۰ دقیقه بگذرند، آنها می دانند تساوی بدون گل به منزله به وقت اضافی و سپس پنالتی کشیدن بازی است و تساوی با گل نیز حذف این تیم را در بر خواهد داشت.

با توجه به این موضوع و نیاز شدید لخویا به پیروزی در این بازی، آنها در طول دوره آماد سازی خود برای دیدار برگشت تمام مقدمات را فراهم کرده اند تا بتوانند در برابر سرخ ها به پیروزی برسند.

رسانه های قطری در این باره می نویسند تیم لخویا در دیدار رفت برابر پرسپولیسی ها اشتباهاتی داشت، اشتباهاتی که چیزی نمانده بود تا دروازه این تیم را باز کند، آنها باید خود را به مرز آمادگی کامل برسانند تا از سد تیم ایرانی عبور کنند و سپس با شانس احتمالی خود، به یک قرعه راحت در مرحله بعد برخورد کنند.

قطری ها معتقدند آنچه در تهران اتفاق افتاد نباید در دوحه نیز تکرار شود تا باعث صعود حریف شان شود، آنها می گویند نماینده کشورشان از نظر فنی و اخلاقی و همینطور سرمایه گذاری و … در سطح بالایی قرار دارد و حالا می تواند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

در کنار قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، لخویا بهترین گلزن و ستاره لیگ یعنی یوسف العربی و ستاره زیر ۲۳ سال قطر یعنی علی معز را در اختیار دارد و به همین دلیل امیدوار است تا فشار هواداران خود از پس پرسپولیی ها بربیاید.

البته قطری ها به دلیل دیگری نیز تلاش خود را برای حضور در ماحل بعدی کرده، اند، آنها که تمایل دارند که با برگزاری دیگر بازی های خود به نوعی روی تیم سرمابه گذاری کنند و با حضور بیشتر در لیگ قهرمانان تجربه بین المللی بازیکنان خود را بالا ببرند.

آنها این روزها تبلیغاتی را از سرگرفتند تا با توجه به اینکه در ماه رمضان به سر می بریم هواداران شان نیز به ورزشگاه جاسم بن حمد باشگاه السد بیایند و به تشویق تیم بپزدازند تا بدین ترتیب انگیزه بازیکنان این تیم بالا برد.

رسانه های قطری انیز این روزها به تشویق تیم خود می پردازند و معتقدند با توجه به اینکه در پنج دوره حضور لخویا در آسیا، این تیم دو بار توانسته از گروه خود بالا بیاید، آنها لیاقت حضور در مرحله بعدی را دارند.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : اشتباهات لخویا در بازی رفت تکرار نمی‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *