پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار مهم و داغ / توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون

توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون

به گزارش ورزش‌سه : توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون بارسلونا با لیونل مسی کمتر فینالی را از دست داده است؛ به خصوص که فینال در ویسنته کالدرون برگزار شود.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی را باید آقای فینال ها دانست. او شب گذشته در ویسنته کالدرون یک بار دیگر ثابت کرد که بازی های فینال به او انرژی مضاعفی می دهند.

مسی در هفتصدمین بازی رسمی خود، بیست و ششمین فینالش را تجربه می کرد و حریف نیز آلاوس بود.

عکس 01201811 توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون

فینال جام حذفی اسپانیا با هنرنمایی مسی شروع شد و بازیکنان عصبانی آلاوس بارها روی او مرتکب خطا شدند. شکل بازی مسی نشان می داد که بارسا تنها در صورت خلق یک معجزه، شکست خورده زمین را ترک خواهد کرد.

مسی دقیقه ۲۴ زهر خود را به آلاوس ریخت و روی همکاری با نیمار موفق شد گل اول را به ثمر برساند. دقایقی بعد او یک پاس استثنایی به آلکاسر داد که با واکنش خوب گلر آلاوس تبدیل به گل دوم آبی اناری ها نشد.

دقیقه ۴۵ و در شرایطی که بازی ۱-۱ مساوی بود، مسی شروع کننده حرکتی بود که در نهایت به گل دوم بارسا ختم شد و دقیقه ۴۸ نیز او پاس گل سوم را به آلکاسر داد.

عکس 01201888 توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون

مسی با گلی که به ثمر رساند، آقای گل کوپا دل ری شد. او در لالیگا نیز آقای گل شد و در لیگ قهرمانان نیز در حال حاضر این عنوان را در اختیار دارد.

مسی با گلزنی در فینال کوپا دل ری امسال، حالا در یک قدمی رکورد تلمو زارا قرار دارد. او در ۴ فینال(۲۰۰۹، ۲۰۱۲، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷) گلزنی کرده و زارا در ۵ فینال.

عکس 01201884 توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون

با این قهرمانی، تعداد افتخارات مسی با بارسلونا به عدد خیره کننده ۳۰ رسید. او با کسب ۵ عنوان قهرمانی در کوپا دل ری، همراه با پیکه و اینیستا، از این حیث بهترین رکورد را در میان بازیکنان بارسلونا دارد.

مسی این جام را در ورزشگاه محبوب خود «ویسنته کالدرون» کسب کرد؛ ورزشگاهی که او در آن بارها و بارها درخشید؛ دو کوپا دل ری را بالای سر برد و گل های فراوانی هم وارد دروازه اتلتیکو کرد.

مسی هرچند فصل را با یک جام به پایان برد ولی حالا کسی نمی تواند انکار کند که او در کنار رونالدو و بوفون، همچنان شانس مسلم توپ طلا محسوب می شود.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : توپ طلا و تنه مسی به رونالدو و بوفون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *