جمعه , سپتامبر 22 2017
خانه / اخبار فوتبال / کاوه! یکی از همین شوت‌ها (عکس)

کاوه! یکی از همین شوت‌ها (عکس)

به گزارش ورزش‌سه : کاوه! یکی از همین شوت‌ها (عکس) مهاجم تیم استقلال انگیزه زیادی برای گلزنی مقابل العین امارات در بازی امشب دارد.

به گزارش “ورزش‌سه”، استقلال در حالی امشب در امارات به مصاف العین می رود که امیدزیادی به بازیکنان هجومی خود برای باز کردن دروازه تیم اماراتی دارد. با توجه به اینکه استقلال در بازی رفت مقابل العین با یک گل به برتری رسیده، شاید میل به گلزنی نزد آبی پوشان کمتر باشد اما بی تردید علیرضا منصوریان برنامه های ویژه ای برای هجوم به سمت دروازه حریف دارد.

عکس 01202073 کاوه! یکی از همین شوت‌ها (عکس)

در این بین نقش کاوه رضایی که بهترین پاسور آبی ها در لیگ شانزدهم محسوب می شد بیشتر به چشم خواهد آمد. رضایی که مهارت ویژه ای در جاگیری، کنترل و حمل توپ، پاس های عمقی و شوتزنی به سمت دروازه دارد، مقابل العین نیز انگیزه زیادی برای موفقیت خواهد داشت.

عکس 01202074 کاوه! یکی از همین شوت‌ها (عکس)

در تمرین روز گذشته استقلال در امارات رضایی یکی از بازیکنانی بود که تمرینات شوت به دروازه را به خوبی انجام داد تا مشخص شود منصوریان روی شوت های دقیق و محکم کاوه حساب کرده است. شاید اگر کاوه در بازی امشب شوت هایش مانند تمرین دیروز دقیق باشد، بتواند دروازه العین را باز کند و گامی بزرگ برای صعود استقلال به یک چهارم نهایی بردارد.

دیدار العین امارات و استقلال ایران امشب ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه هزاع بن زاید برگزار می شود.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : کاوه! یکی از همین شوت‌ها (عکس)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *