پنجشنبه , سپتامبر 28 2017
خانه / اخبار جامعه / زیباترین محیط کار جهان/ افزایش ١٠ برابرى بازیگران در تبلیغات سیگار/ چای را از سفره سحر حذف کنید

زیباترین محیط کار جهان/ افزایش ١٠ برابرى بازیگران در تبلیغات سیگار/ چای را از سفره سحر حذف کنید

به گزارش خبرنگاران جوان : زیباترین محیط کار جهان/ افزایش ١٠ برابرى بازیگران در تبلیغات سیگار/ چای را از سفره سحر حذف کنید

عکس 6301847_293 زیباترین محیط کار جهان/ افزایش ١٠ برابرى بازیگران در تبلیغات سیگار/ چای را از سفره سحر حذف کنیدبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید.
زیباترین محیط کار جهان + تصاویریک خلبان با ذوق هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ تصاویری زیبا از جلوه فناوری در کابین خلبان این هواپیمای مدرن و نیز فضای اطراف هواپیما حین پرواز گرفته است که در نوع خود بی نظیر است.
تزیین شله زرد سفره افطار رمضان ۹۶+ تصاویربا استفاده از دارچین، مغز بادام و پسته شله زرد سفره افطارتان را خوش‌مزه‌‌تر کنید.
بحران هویتی گریبانگیر زنان و دختران جوانانسان، زیباپسند بوده و گرایش به انواع زیبایی‌ها مانند زیبا پوشیدن، زیبا سخن گفتن و خود آراستن، از فطرت انسان سرچشمه می‌گیرد، اما در این میان آنچه اهمیت بیشتری دارد، نگه داشتن حریم‌ها و خارج نشدن از اعتدال در این زیباپسندی است.
فعالیت آموزشی مدارس کشور در روز شنبه به قوت خود باقی استمعاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از دایر بودن مدارس وجریان داشتن فعالیت آموزشی در تمامی مراکز آموزشی کشور درروز شنبه ۱۳ خرداد ماه سال جاری خبر داد.
ریه افراد سیگاری زیر تیغ جراحی+ تصاویرطبق تحقیقات سازمان جهانی بهداشت در هر ‌٨ ثانیه یک نفر در دنیا به علت استعمال دخانیات جان خود را از دست می دهد.
پشت پرده شرکت های دخانی در ایران/ هزینه هاى میلیاردى براى تبلیغات سیگارمدیرکل‌ دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با اشاره هزینه هاى میلیاردى براى تبلیغات سیگار گفت:شرکت هاى دخانى به خاطر سود بالا سم به خورد مردم مى دهند.
روزه داران، مصرف این نوشیدنی را در وعده سحر کاهش دهندیک متخصص تغذیه گفت: احساس تشنگی به دلیل کاهش مصرف چای در ماه مبارک رمضان، موجب تشدید سردرد در فاصله سحر تا افطار می‌شود.
افزایش ١٠ برابرى بازیگران در تبلیغ سیگارمعاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان اینکه صنعت سینما از سوى شرکت هاى دخانى خریدارى شده، گفت: در دهه سوم بعد از انقلاب تبلیغات کشیدن سیگار در مردان بازیگر ۴ برابر و در زنان ١٠ برابر شده است.
چرخ زندگیتان خوب می‌چرخد یا بد؟ آرام است یا تند؟/تست روانشناسیافراد می‌توانند به کمک پرسشنامه کیفیت زندگی سازمان بهداشت جهانی میزان رضایت و خرسندی خود را نسبت به زندگی بسنجند.
انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : زیباترین محیط کار جهان/ افزایش ١٠ برابرى بازیگران در تبلیغات سیگار/ چای را از سفره سحر حذف کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *