سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار سیاست / پیشتازی امور جوانان و دانشجویان ستاد «خادم ملت» در گفتگو با رقبا

پیشتازی امور جوانان و دانشجویان ستاد «خادم ملت» در گفتگو با رقبا

خبر پیشتازی امور جوانان و دانشجویان ستاد «خادم ملت» در گفتگو با رقبا در دسته بندی های اخبار سیاست

به گزارش مهر : پیشتازی امور جوانان و دانشجویان ستاد «خادم ملت» در گفتگو با رقبا سخنگوی ستاد مردمی خادم ملت، از اقدام امور جوانان و دانشجویان این ستاد در گفتگو و تضارب آراء با رقبا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا نجابت سخنگوی ستاد مردمی خادم ملت اظهار داشت: شب گذشته حسین زینلیان بروجنی مسئول امور جوانان و دانشجویان ستاد مردمی خادم ملت همراه با تعدادی از دانشجویان در ستاد مرکزی جوانان و دانشجویان حجت الاسلام روحانی حاضر شدند و در این دیدار بر ایجاد فضایی به منظور گفتگو و تضارب آرا در محیطی آرام و به دور از تنش های رایج سیاسی در بین فعالین دانشجویی هر دو ستاد و لزوم توجه به نقاط مشترک و منافع کشور تاکید کردند.

وی افزود: از آقای محمد کبیری مسئول ستاد جوانان و دانشجویان حجت الاسلام حسن روحانی نیز به منظور شرکت در میزگردی در دانشگاه به صورت رسمی دعوت به عمل آمد.

نجابت اضافه کرد: در این دیدار، محمد کبیری مسئول ستاد جوانان و دانشجویان حسن روحانی نیز از این مساله استقبال کرده و بر لزوم حفظ فضای آرامش و گفتگو در شرایط کنونی کشور تاکید داشته و انتخاباتی پر شور در روز ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ و ایجاد فضای بهتر برای دانشجویان و جوانان بعد از انتخابات را آرزو کرد.

سخنگوی ستاد مردمی خادم ملت ادامه داد: برای حفظ فضای رقابت عقلانی و پرهیز از احساسی شدن فضای انتخابات، امور جوانان و دانشجویان ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی سعی می کنند این دیدارها را با مسئولین جوانان و دانشجویان ستادهای دیگر کاندیدا نیز برگزار کنند.

منبع خبر :

بخش های مرتبط : پیشتازی امور جوانان و دانشجویان ستاد «خادم ملت» در گفتگو با رقبا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *