سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار جامعه / عارف: مجلس از دانشگاه آزاد حمایت می‌کند

عارف: مجلس از دانشگاه آزاد حمایت می‌کند

به گزارش خبرنگاران جوان : عارف: مجلس از دانشگاه آزاد حمایت می‌کند به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از دانشگاه آزاد، ضیافت افطار دانشـــگاه صنعتی شریف با حضور چهره‌های برجســـته علمی و سیاسی کشور برگزار شـــد که در این مراسم محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای…

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از دانشگاه آزاد، ضیافت افطار دانشـــگاه صنعتی شریف با حضور چهره‌های برجســـته علمی و سیاسی کشور برگزار شـــد که در این مراسم محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با سرپرست دانشگاه آزاد دیدار و گفتگو کرد.

محمدرضا عارف که تجربه ریاست بر دانشگاه تهران را نیز دارد به ظرفیت‌های عظیم دانشـــگاه آزاد اسلامی و لزوم بهره وری بهینه از این ظرفیت تاکید کرد.

وی همچنین خواهان استفاده بیشـــتر از ظرفیت‌های این موسسـه آموزش عالی در مسیر پیشرفت علمی کشور شد و افزود: هرگونه حمایت قانونی لازم از دانشگاه آزاد اسلامی را از طریـــق مجلس انجام خواهیم داد.

علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد نیـــز در این دیدار مســـائل کلان و اولویت‌های این دانشگاه آزاد را با محمدرضا عـــارف در میان گذاشـــت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از نمایندگان مجلس خواست در مسیر آینده دانشگاه همراه و یاور خانواده بزرگ این دانشگاه باشند. انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : عارف: مجلس از دانشگاه آزاد حمایت می‌کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *