سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار جامعه / با این لیوان‌ جادویی طبیعت در دستان شما است

با این لیوان‌ جادویی طبیعت در دستان شما است

به گزارش خبرنگاران جوان : با این لیوان‌ جادویی طبیعت در دستان شما است به گزارش حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ در حال حاضر برای دم آوری و مصرف چای و انواع دمنوش به صورت فوری از بسته بندی‌های رایج چای کیسه‌ای استفاده می‌شود که با توجه به نوع مصرف فرایند دم آوری و تنظیم رنگ دلخواه چای و دمنوش…

به گزارش حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ در حال حاضر برای دم آوری و مصرف چای و انواع دمنوش به صورت فوری از بسته بندی‌های رایج چای کیسه‌ای استفاده می‌شود که با توجه به نوع مصرف فرایند دم آوری و تنظیم رنگ دلخواه چای و دمنوش به خوبی صورت نمی‌گیرد.

از این رو یک مخترع ایرانی موفق به ساخت لیوان چای ساز یکبار مصرف شد تا این مشکلات برای فردی که از لیوان‌های یکبار مصرف برای نوشیدن چای یا دمنوش استفاده می‌کند ایجاد نشود.

لیوان چای ساز یکبار مصرف دوجداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف آن است. در حقیقت این محصول قابلیت بسته بندی انواع چای‌ها و دمنوش‌های گیاهی را دارد.

نحوه مصرف این لیوان‌های چای ساز بدین گونه است که آب جوش را درون لیوان می‌ریزیم و بعد از ۳ دقیقه زیر لیوان را فشار می‌دهیم تا چای دم کشیده وارد لیوان شود.

این لیوان قابلیت تنظیم رنگ و غلظت چای را به مصرف کننده می‌دهد. همچنین این محصول امکان چاپ تبلیغاتی با تیراژ بسیار محدود را نیز دارد. با استفاده از این محصول می‌توان دوبار چای یا دمنوش دم کشیده نوشید. انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : با این لیوان‌ جادویی طبیعت در دستان شما است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *