جمعه , سپتامبر 29 2017
خانه / اخبار جامعه / استفاده از خطوط یک تا چهار متروی تهران در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) رایگان است

استفاده از خطوط یک تا چهار متروی تهران در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) رایگان است

به گزارش ایرنا : استفاده از خطوط یک تا چهار متروی تهران در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) رایگان است محمد احمدی بافنده روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ساعت ۲۳ شامگاه ۱۳خرداد تا ۵:۳۰ روز ارتحال، سرویس دهی حدفاصل ایستگاه شهر ری تا ایستگاه حرم مطهر بافاصله گذر هر ۳۰ دقیقه انجام می شود.
وی با بیان اینکه سرویس…

محمد احمدی بافنده روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ساعت ۲۳ شامگاه ۱۳خرداد تا ۵:۳۰ روز ارتحال، سرویس دهی حدفاصل ایستگاه شهر ری تا ایستگاه حرم مطهر بافاصله گذر هر ۳۰ دقیقه انجام می شود.
وی با بیان اینکه سرویس دهی رایگان مترو تهران در ایستگاه های شهر ری، شاهد و حرم مطهر امام خمینی (ره) از شب قبل آغاز می شود، تصریح کرد: از ساعت ۲۰ روز ۱۳ خرداد تا پایان مراسم ارتحال حضرت امام(ره) خدمات رسانی در این ایستگاه‌ها رایگان است.
احمدی بافنده ادامه داد: به‌منظور رفاه حال مسافران و زائران فاصله گذر حرکت قطارهای خط یک مترو تهران روز ۱۴ خرداد به چهار دقیقه کاهش می‌یابد و آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده نیز وجود دارد.
به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با تاکید براینکه مراسم ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی عصر روز ۱۴ خرداد برگزار می شود، اضافه کرد : براین اساس ساعت فعالیت خط یک مترو تهران تا ۱۲ شب افزایش یافت تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به‌راحتی با مترو از حرم مطهر امام خمینی (ره) به سمت مقاصد خود بروند.
تهرام/۷۲۴۳/۹۳۴۳/۱۳۵۴

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : استفاده از خطوط یک تا چهار متروی تهران در سالروز ارتحال امام خمینی (ره) رایگان است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *