جمعه , اکتبر 6 2017
خانه / اخبار سیاست / اظهار پشیمانی از رفتار با شریعتمداری

اظهار پشیمانی از رفتار با شریعتمداری

به گزارش بهار : اظهار پشیمانی از رفتار با شریعتمداری گروه سیاسی: آیت الله صانعی ضمن ابراز پشیمانی از رفتاری که در ابتدای انقلاب با مرحوم آیت الله سیدکاظم…

گروه سیاسی: آیت الله صانعی ضمن ابراز پشیمانی از رفتاری که در ابتدای انقلاب با مرحوم آیت الله سیدکاظم شریعتمداری داشته است، می گوید: حالا بعد ٣۵ سال گاهی که سری به مدرسه فیضیه میزنم این طلبه‌های جوان تندرو عینا آن رفتار را با من می‌کنند. سبحان الله.

به گزارش انصاف نیوز، «علی تاجرنیا» فعال سیاسی اصلاح طلب این خاطره را نقل کرده که متن آن در پی می‌آید: در مشهد خدمت حضرت آیه الله العظمی صانعی بودیم موضوعی را مطرح کردند که اگرچه شاید بیانی از عیب خودشان بود ولی درس آموز بود و ارادت مرا به ایشان و به خلوصشان بیشتر کرد. فرمودند: «در قضایای مربوط به مرحوم آیت الله العظمی شریعتمداری من خیلی جوانتر از حالا بودم. از کوچه ای که ایشان از منزل میامدند تا دارالتبلیغ (قمی های جمع خوب میشناسند) من در مسیر مقابل حرکت میکردم چشم در چشم ایشان می‌شدم و برای نشان دادن بغض، تحقیر و مخالفتم به ایشان سلام نمی‌کردم. حالا بعد ٣۵ سال گاهی که سری به مدرسه فیضیه میزنم این طلبه‌های جوان تندرو عینا آن رفتار را با من می‌کنند. سبحان الله. این روزها که برخی از سر بغض و برای تخریب این حرف‌ها را در مورد من می‌زنند به این فکر می‌کنم که تاوان کدام رفتار را می‌دهم؟ این را برای تنبه خودم و شما برادران و خواهرانم گفتم که مراقب خودمان باشیم».

منبع خبر : بهار

بخش های مرتبط : اظهار پشیمانی از رفتار با شریعتمداری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *