دوشنبه , سپتامبر 25 2017
خانه / اخبار فوتبال / تبریزی خرید اول استقلال در بازار تابستانی

تبریزی خرید اول استقلال در بازار تابستانی

به گزارش ورزش‌سه : تبریزی خرید اول استقلال در بازار تابستانی مهاجم فصل گذشته ذوب آهن با استقلال به توافق رسیده و به زودی به عنوان اولین خرید این باشگاه معرفی می شود.

به گزارش “ورزش سه”، مرتضی تبریزی مهاجم فصل گذشته ذوب آهن مذاکرات مقدماتی خود را با استقلال در هفته های گذشته انجام داد و به توافقات اولیه با آبی ها دست پیدا کرده است. این مهاجم که فصل درخشانی را در ذوب آهن داشت، از ابتدای فصل نقل و انتقالات مورد توجه استقلالی ها قرار گرفت و با آبی ها به توافق رسید تا پیراهن این تیم را برای لیگ هفدهم بر تن کند.

این بازیکن احتمالا بعد از تعطیلات ابتدای هفته، قرارداد نهایی و رسمی خود را با استقلالی ها امضا خواهد کرد تا منصوریان و استقلال از اولین خرید خود در خط حمله رو نمایی کنند.

منصوریان در هفته ی گذشته اعلام کرده بود قصد دارد استقلال را با بازیکنان بین المللی برای لیگ آینده تجهیز کند و حالا مانند لیگ شانزدهم برای ترمیم خط حمله ی خود ترجیح داده تا بازیکنی از ذوب آهن را جذب کند. استقلال فصل گذشته نیز با کاوه رضایی از ذوب آهن قرارداد بست و این بازیکن تبدیل به ستاره ی اول استقلال شد و منصوریان امیدوار است تا تبریزی که دوستی نزدیکی با کاوه رضایی دارد، عملکرد او را تکرار کند.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : تبریزی خرید اول استقلال در بازار تابستانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *