سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار جامعه / استقرار بیمارستان صحرایی و آماده باش ۳۶۰ نیروی اورژانس برای پوشش مراسم ارتحال امام(ره)

استقرار بیمارستان صحرایی و آماده باش ۳۶۰ نیروی اورژانس برای پوشش مراسم ارتحال امام(ره)

به گزارش ایرنا : استقرار بیمارستان صحرایی و آماده باش ۳۶۰ نیروی اورژانس برای پوشش مراسم ارتحال امام(ره) به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پیرحسین کولیوند روز جمعه افرود: اورژانس کشور برای پوشش خدمات فوریت‌های پزشکی لازم در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در آماده باش کامل است و به همین منظور یک بیمارستان صحرایی در ضلع…

به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پیرحسین کولیوند روز جمعه افرود: اورژانس کشور برای پوشش خدمات فوریت‌های پزشکی لازم در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در آماده باش کامل است و به همین منظور یک بیمارستان صحرایی در ضلع شمالی حرم مطهر بر پا می‌شود.
وی تصریح کرد: در این بیمارستان سه اتاق پزشک، یک داروخانه، یک اتاق تحت نظر آقایان و یک اتاق تحت نظر خانم‌ها پیش بینی شده است.
سرپرست اورژانس کشور یادآور شد: همچنین در ضلع شمالی و جنوبی حرم مطهر امام راحل دو چادر ۵۰ نفره بر پا می‌شود و یک چادر ۸۰نفره نیز در عوارضی تهران- قم برای ارائه خدمات درمانی با مردم برپا می‌شود.
کولیوند گفت: ۳۶۰ تکنسین فوریت‌های پزشکی برای ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) حضور دارند و ۱۵۳ دستگاه آمبولانس نیز برای پوشش خدمات لازم در اطراف حرم مظهر استقرار می‌یابند.
سرپرست اورژانس کشور افزود: ۵۳ دستگاه آمبولانس از تهران و ۱۰۰ دستگاه آمبولانس از شهرستان‌ها به محل حرم مطهر اعزام می‌شوند و آمبولانس‌های شهرستان‌ها در محل عوارضی تهران- قم مستقر می‌شوند
کولیوند اضافه کرد: ۶ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۲ دستگاه موتورلانس و هشت خودروی فرماندهی نیز این مراسم را پوشش می‌دهند، بالگرد اورژانس نیز در حالت آماده باش قرار دارد.

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : استقرار بیمارستان صحرایی و آماده باش ۳۶۰ نیروی اورژانس برای پوشش مراسم ارتحال امام(ره)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *