سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار فوتبال / گزینه‌های کی‌روش افزایش یافت

گزینه‌های کی‌روش افزایش یافت

به گزارش “ورزش سه”، مهدی ترابی و اشکان دژاگه دو بازیکنی هستند که در طول فصل گذشته مدت زیادی را با مصدومیت پشت سر گذاشتند؛ دو بازیکنی که کارلوس کی روش برای ایجاد توازن جوانی و تجربه حساب ویژه ای روی آنها باز کرده است.

ترابی به دلیل شکستگی استخوان کف پا چیزی حدود ۴ ماه را به دور از میادین فوتبالی سپری کرد و دژاگه نیز به دلیل آسیب دیدگی ماهیچه پا پس از انتقال به وولفسیورگ حدود ۲ ماه دور از فوتبال بود تا دوری اش از فوتبال باشگاهی به یک سال برسد.

عکس 01203431 گزینه‌های کی‌روش افزایش یافت

این دو بازیکن ملی پوش پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت باز هم در میان گزینه های مورد نظر کی روش قرار دارند؛ قطعا دژاگه یکی از مهره های ارزشمند کی روش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود که می تواند از تجربه خود به بهترین نحو استفاده کند و ترابی نیز با نیروی جوانی خود دست کی روش را برای انتخاب ترکیب اصلی باز تر می کند.

دژاگه توسط کی روش معمولا در سه پست وینگر چپ و راست و همینطور هافبک پشت مهاجمین به کار گرفته می شود و ترابی نیز توانایی بازی در دو پست وینگر چپ و راست را دارد، که تمام این ها گزینه های کی روش برای انتخاب ترکیبش را بیشتر و البته سخت تر می کند؛ کی روش در مرحله رفت مقدماتی از انتخاب ترکیب اصلی به عنوان ” سر درد شیرین” یاد کرده بود و حالا با اضافه شدن این بازیکن باز هم این سر درد شیرین گریبان کی روش را خواهد گرفت.

منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : گزینه‌های کی‌روش افزایش یافت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *