یکشنبه , سپتامبر 24 2017
خانه / اخبار سیاست / تاکید روسای قوای مقننه و مجریه بر ایجاد وحدت و اشتغال

تاکید روسای قوای مقننه و مجریه بر ایجاد وحدت و اشتغال

به گزارش خبرنگاران جوان : تاکید روسای قوای مقننه و مجریه بر ایجاد وحدت و اشتغال

عکس 6327105_897 تاکید روسای قوای مقننه و مجریه بر ایجاد وحدت و اشتغالحجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امشب دولت و مجلس گفت : طی این جلسه تنها علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور به ایراد سخن پرداختند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با اشاره به سخنان لاریجانی و روحانی تصریح کرد: رفع کدورتها، ایجاد وحدت ملی، تولید و اشتغال، انتخاب وزرایی کارآمد و بدور از سیاسی کاری از محورهای سخنان امشب رئیس مجلس و رئیس جمهور بود.

نوروزی بیان داشت: لاریجانی تاکید کرد که اکنون با توجه به وجود مشکلات و اقدامات فراوان باید بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال و تولید، تمام توجه را به این امر معطوف کرد.

وی ادامه داد: همچنین روسای قوا بیان داشتند که با وجود حضور یکپارچه مردم در انتخابات اکنون باید دست به دست هم دهیم و برای رفع مشکلات اقدام کنیم.

نماینده مردم رباط کریم اظهار داشت: بحث وحدت و یکپارچگی هم در این برهه مورد تاکید روحانی و لاریجانی قرار گرفت.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد : لاریجانی در اظهارات خود به انتخاب وزرا در دولت دوازدهم نیز پرداخت و گفت که باید این وزرا خارج از مسائل سیاسی افراد و از میان افرادی پرتلاش انتخاب شوند تا مشکلات کشور حل شود.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : تاکید روسای قوای مقننه و مجریه بر ایجاد وحدت و اشتغال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *