چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار جامعه / اعزام نخستین گروه پزشکی به عتبات

اعزام نخستین گروه پزشکی به عتبات

به گزارش خبرنگاران جوان : اعزام نخستین گروه پزشکی به عتبات

عکس 6336870_818 اعزام نخستین گروه پزشکی به عتباتبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛علی حیدری با اعلام تاریخ اعزام نخستین گروه پزشکی به عتبات اظهار داشت: صبح دیروز و در راستای برنامه‌های ماهانه اعزام گروه‌های پزشکی به عتبات عالیات یک گروه ۳۷ نفره عازم عراق شدند.
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی هلال احمر در خصوص ترکیب این گروه نیز اظهار داشت: پزشک عمومی خانم و آقا، پرستار خانم، کارشناس بهداشت محیط و کارشناس آزمایشگاه، ترکیب این تیم هستند که به مدت یک ماه خدمات بهداشتی و درمانی را به زائران اباعبدالله الحسین ارائه خواهند کرد.
وی در خصوص نظارت‌های بهداشتی کارشناسان بهداشت این مرکز گفت: تیم بهداشتی اعزامی را مکلف کردیم که با دقت و وسواس خاصی تمامی مراکز اقامتی زائرین را پایش کرده و نظارت دقیق و مستمری بر نحوه طبخ و توزیع غذا و نیز رعایت مسائل بهداشتی در هتل‌های عراق داشته باشند تا زائران ایرانی با خاطری آسوده در مدت حضور خود تنها به زیارت و بهره مندی معنوی بیاندیشند.
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی هلال احمر ابراز امیدواری کرد: با اینکه مراکز درمانی ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پذیرایی و خدمت رسانی به میهمانان سرور و سالار شهیدان هستند، امید آن داریم تا زائران ایرانی همواره در صحت و سلامت بوده و کمترین مراجعه را به این مراکز داشته باشند.
انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : اعزام نخستین گروه پزشکی به عتبات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *