پنجشنبه , سپتامبر 14 2017
خانه / اخبار فوتبال / فرهاد مجیدی جانشین منصور پورحیدری می‌شود؟

فرهاد مجیدی جانشین منصور پورحیدری می‌شود؟

به گزارش ورزش‌سه : فرهاد مجیدی جانشین منصور پورحیدری می‌شود؟ در روزهایی که هیات مدیره استقلال ۲ عضو کم دارد، وزیر ورزش و جوانان تصمیم دارد ستاره سال‌های نه چندان دور این باشگاه را به عنوان عضو فنی هیات مدیره انتخاب کند.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از درگذشت منصور پورحیدری هیات مدیره استقلال یک عضو کم داشت که با استعفای چند ماه پیش شهاب جهانیان تعداد اعضای ناقص هیات مدیره به ۲ نفر رسید.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان چند وقتی است که اعلام کرده به زودی هیات مدیره استقلال ترمیم خواهد شد که به نظر می‌رسد او قصد دارد از فرهاد مجیدی به عنوان عضو فنی استفاده کند.

نکته جالب این است که طی هفته‌های گذشته مجیدی جلساتی با مسعود سلطانی فر و البته محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان هم در وزارتخانه برگزار کرده است تا در مورد این پست مهم تصمیم‌گیری شود.

البته گفته می‌شود مجیدی به مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده که اولویتش انجام کارهای فنی و مربیگری است اما همچنان مسعود سلطانی‌فر در نظر دارد تا کاپیتان محبوب آبی‌ها را مجاب به عضویت در هیات مدیره باشگاه کند.

در صورتی که فرهاد مجیدی عضویت در هیات مدیره را قبول کند بی‌تردید باشگاه استقلال پرخبرتر و البته برای هواداران این تیم جذاب‌تر خواهد شد.

آخرین ورودی های این مطلب

  • فرهاد مجیدی‎
منبع خبر : ورزش‌سه

بخش های مرتبط : فرهاد مجیدی جانشین منصور پورحیدری می‌شود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *