چهار شنبه , سپتامبر 27 2017
خانه / اخبار اقتصاد / تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا

تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا

به گزارش عصرخودرو : تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا شش سال پیش در چنین روزی، نمایندگان مجلس با ۱۴۰ رأی موافق مصوب کردند که از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا تحقیق و تفحص انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح آن روز مجلس شورای اسلامی پس از بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا، با ۱۴۰ رأی موافق، ۵ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از ۲۰۳ نماینده حاضر در صحن علنی پارلمان، آن را به تصویب رساندند که بر این اساس از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا تحقیق و تفحص انجام خواهد شد.

http://asrekhodro.com/News/9947

فروش ۵۵ درصدی قطعات ایساکو به روش اینترنتی

در روز ۲۲ خرداد سال ۱۳۹۰ ایساکو اعلام کرد با توجه به گستردگی شبکه نمایندگی و فروشگاههای مجاز ایران خودرو درسراسر کشور و همچنین به منظور سهولت در دسترسی مشتریان به قطعات،بیش از ۵۵ درصد قطعات یدکی ایساکو از طریق سیستم کسب و کار الکترونیک ( اینترنتی ) در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

http://www.asrekhodro.com/News/9946

خروج یک میلیون خودرو فرسوده از چرخه حمل و نقل عمومی

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور نیز در این روز اعلام کرد: یک میلیون خودرو فرسوده در کشور در پنج سال گذشته اسقاط و همچنین کارت سوخت بیش از یک میلیون خودرو با پالایش اطلاعات، باطل شد.

http://www.asrekhodro.com/News/9949

منبع خبر : عصرخودرو

بخش های مرتبط : تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری سهام شرکت خودروسازی سایپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *