چهار شنبه , سپتامبر 13 2017
خانه / اخبار جامعه / نقش داعش در افزایش نیافتن کرایه های حمل و نقل عمومی در تهران

نقش داعش در افزایش نیافتن کرایه های حمل و نقل عمومی در تهران

به گزارش خبرنگاران جوان : نقش داعش در افزایش نیافتن کرایه های حمل و نقل عمومی در تهران

عکس 6360295_293 نقش داعش در افزایش نیافتن کرایه های حمل و نقل عمومی در تهرانبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در پایان سیصد و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در رابطه با افزایش نیافتن کرایه های حمل و نقل عمومی شهر تهران اظهار کرد: بنده صورت جلسه افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی را امضا کرده ام و تا جایی که اطلاع دارم بیشتر اعضا مصوبه را امضا کرده اند.
وی افزود: علت اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه ها مربوط به امضای نهایی می شود چرا که این مصوبه برای امضای نهایی به مجلس رفته بود اما از آنجایی مجلس مورد حمله داعش قرار گرفت اتاق مورد نظر پلمپ شد و امضای آن به تاخیر افتاد.
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: اگر تا ابتدای تیرماه مصوبه افزایش کرایه اجرایی نشود، مصوبه را با امضا های موجود برای اجرایی شدن به شهرداری ارسال می کنیم.
چمران در رابطه با مشکلات محله هرندی گفت: بعد از اقدامات شهرداری در این محله چهره پارک هرندی تغییر کرده است و استخری که در پارک هرندی به مکان خواب معتادان تبدیل شده بود جمع آوری شد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: تعداد زیادی از معتادان جمع آوری و به مراکز درمانی و بهاران فرستاده شدند اما باید تاکید کرد که شهرداری به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد و باید قوه قضاییه و بهزیستی هم همکاری لازم را انجام بدهند.
چمران تاکید کرد:بیشتر مشکل این معتادان مشغل است و بیش از ۶۰درصد این معتادان شهرستانی هستند و برای پیدا کردن شغل به تهران آمده اند که بعد از ورود به تهران وارد این پارک ها شده و با مواد مخدر اشنا می شوند.
انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : نقش داعش در افزایش نیافتن کرایه های حمل و نقل عمومی در تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *