جمعه , سپتامبر 29 2017
خانه / اخبار سیاست / توقع داریم در کابینه دولت دوازدهم وزرای فعال‌تر انتخاب شوند

توقع داریم در کابینه دولت دوازدهم وزرای فعال‌تر انتخاب شوند

به گزارش خبرنگاران جوان : توقع داریم در کابینه دولت دوازدهم وزرای فعال‌تر انتخاب شوند

عکس 6359509_164 توقع داریم در کابینه دولت دوازدهم وزرای فعال‌تر انتخاب شوندغلامحسین کرباسچی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اولویت های دولت در تغییر ترکیب کابینه اظهار داشت: توقعی که از کابینه روحانی با توجه به هماهنگی ای که مجلس شورای اسلامی نسبت به دور اول با ایشان دارد، این است که وزرایی فعال تر و با برنامه های بهتر انتخاب شوند.

وی در ادامه افزود: وزرای دولت دوازدهم بهتر است در کارشان به اهداف و برنامه هایی که روحانی در جریان انتخابات اعلام کرده، پا برجا باشند. دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه کدام وزارت خانه ها نیاز به تغییر دارند، گفت: باید از افرادی که با اهداف رئیس جمهور و برنامه های دولت همراه تر هستند استفاده شود.

کرباسچی با اشاره به اینکه مهم ترین مسئله کشور اقتصاد و فعال کردن بخش های مختلف اقتصادی است ، ادامه داد: از این رو باید اولویت های دولت به سمت وزارت خانه های اقتصاد، صنعت و معدن، راه و شهرسازی و مجموعه های اقتصادی مانند بانک مرکزی که با فعالیت های اقتصادی مرتبط هستند برود تا کشور را از رکود خارج و به رشد اقتصادی کمک شود و در این زمینه ها فکر کند. انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : توقع داریم در کابینه دولت دوازدهم وزرای فعال‌تر انتخاب شوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *