پنجشنبه , سپتامبر 28 2017
خانه / اخبار پلیس / حوادث تروریستی مجلس و حرم امام با حضور فرمانده حفاظت سپاه در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد

حوادث تروریستی مجلس و حرم امام با حضور فرمانده حفاظت سپاه در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد

به گزارش ایرنا : حوادث تروریستی مجلس و حرم امام با حضور فرمانده حفاظت سپاه در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد «سید حسین نقوی حسینی»روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به حضور سردار علی اصغر گرجی زاده در جلسه امروز چهارشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فرمانده حفاظت سپاه پاسداران شرایط امنیتی مجلس را از ابتدا تا…

«سید حسین نقوی حسینی»روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به حضور سردار علی اصغر گرجی زاده در جلسه امروز چهارشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فرمانده حفاظت سپاه پاسداران شرایط امنیتی مجلس را از ابتدا تا کنون تشریح کرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سردار گرجی زاده توضیح داد که به لحاظ طراحی پیش بینی ها و طراحی های امنیتی انجام شده بود ولی اغلب مصوبات انجام نشده بود.
نقوی حسینی بیان کرد: فرمانده حفاظت سپاه با بیان این که مکاتبات انجام شده طی سالهای گذشته و به صورت مکرر موجود است گفت که برای مثال ما پیشنهاد نصب دستگاه هشدار دهنده در ابتدای ورودی مجلس را داده ایم، ولی مجلس عمل نکرده است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: گرجی زاده گفت که محل مراجعات مردمی، متفاوت با ورودی های دیگر طراحی شده است چون در این قسمت مردم عادی آمد و رفت می کنند.
نقوی حسینی همچنین به حضور سردار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی اشاره کرد و گفت: وی اظهار داشت که وظایف نیروی انتظامی در چارچوب مصوبات انجام می شود هماهنگونه که در حرم حضرت امام (ره) بموقع اقدام شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: «سید محمدمهدی صدیقی» مدیر کل حراست مجلس نیز با حضور در جلسه این کمیسیون درباره حوادث مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
نقوی حسینی بیان کرد: مدیرکل حراست با بیان این که وظایف حراست به طور کلی در داخل مجلس است تصریح کرد که دستگاه های امنیتی هشدارهای امکان انجام عملیات تروریستی در اطراف یا داخل ساختمان مجلس را داده بودند.

این خبر در حال تکمیل است /

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : حوادث تروریستی مجلس و حرم امام با حضور فرمانده حفاظت سپاه در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *