سه شنبه , سپتامبر 26 2017
خانه / اخبار سیاست / داعش ساخته و پرداخته کسانی است که در کنفرانس حجاز حضور داشتند

داعش ساخته و پرداخته کسانی است که در کنفرانس حجاز حضور داشتند

به گزارش خبرنگاران جوان : داعش ساخته و پرداخته کسانی است که در کنفرانس حجاز حضور داشتند

عکس 6388020_301 داعش ساخته و پرداخته کسانی است که در کنفرانس حجاز حضور داشتندبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابوشریف نماینده حماس در ایران عصر. امروز در مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد، درباره رژیم صهیونیستی اظهار داشت: مسئله عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی جنایتی دینی، انسانی، اخلاقی و سیاسی است و براساس فرمایش خداوند می‌توان گفت که انسان نباید دشمن خدا و بشریت را دوست خود بداند.

وی با بیان اینکه مسئله سلطه‌طلبی با فساد همراه است افزود: صاحبان طرح تشکیل رژیم صهیونیستی همواره تلاش کردند کشورهای اسلامی رابطه خوبی با این رژیم برقرار کنند که نمونه آخرین این تلاش‌ها که در این رابطه صورت گرفت، کنفرانس حجاز بود که هدف آن ایجاد رابطه کشورهای اسلامی با این رژیم بود.

ابوشریف ادامه داد: البته در ظاهر عنوان شد که هدف این کنفرانس مقابله با تروریسم و داعش است اما این در‌حالی است که داعش ساخته و پرداخته کسانی است که خود در این کنفرانس شرکت کرده بودند به همین‌خاطر بعد از مدتی مشخص شد آنها با حماس، ایران، حزب الله لبنان و سوریه به عنوان محورهای مقاومت که مقابل رژیم صهیونیستی ایستادگی می‌کنند، است.

وی تصریح کرد: تمام کسانی که با عادی‌سازی روابط با این رژیم مبارزه می‌کنند، تشکر می‌کنم بویژه از ورزشکارانی که در میادین ورزشی حاضر به مسابقه با نمایندگان رژیم صهیونیستی نمی‌شوند زیرا مسابقه با آنها به معنای عادی‌سازی روابط با این رژیم محسوب می‌شود بنابراین به آنها افتخار می‌کنیم و این اقدام آنها را ارج می‌نهیم.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : داعش ساخته و پرداخته کسانی است که در کنفرانس حجاز حضور داشتند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *