جمعه , سپتامبر 15 2017
خانه / اخبار تکنولوژی / پایان کار وب‌سایت آموزشی درسنامه

پایان کار وب‌سایت آموزشی درسنامه

به گزارش زومیت : پایان کار وب‌سایت آموزشی درسنامه وب‌سایت آموزش آنلاین رایگان (درسنامه) تصمیم گرفته است مرداد ۱۳۹۶ پس از ۷ سال فعالیت به کار خود پایان دهد.

وبگاه آموزش رایگان (درسنامه)، یکى از پیشگامان آموزش آنلاین به زبان فارسى که از مرداد ١٣٨٩ با شعار (آموزش رایگان در صندوق پستى شما) شروع به کار کرده بود؛ با ارسال ایمیل خداحافظى براى کاربرانش به کار خود پایان می‌دهد. دوره‌هاى درسنامه همچنان در وب‌سایت درسنامه در دسترس خواهند بود.

روش کار درسنامه به این صورت است که در مرحله‌ی اول تنها با ارسال ایمیلى خالى در دوره‌ى مورد نظرتان ثبت نام و دروس آموزشى را دریافت می‌کنید. با مطالعه‌ى درس و فراگیرى آن، در ایمیل بعدى که آزمون درسنامه است شرکت خواهید کرد و در صورت موفقیت، درس بعدى برایتان ارسال می‌شود. در پایان مدرک پایان دوره برایتان ارسال خواهد شد که البته مدرک تحصیلى معتبر براى مؤسسات و شرکت‌ها محسوب نمی‌شود.

درسنامه در ایمیل خداحافظى‌اش نوشت: «همان‌گونه که هر آغازی را پایانی است، درسنامه نیز به پایان کار خود نزدیک شده است و تیم درسنامه تصمیم گرفته است که در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۶ فعالیت درسنامه را به‌صورت کامل به پایان برساند.» درسنامه در طول ٧ ساله فعالیتش ٨٢ دوره آموزشى در زمینه‌های کامپیوتر، عکاسى، گرافیک، موسیقى، اخلاق و… برگزار کرد و تاکنون بیش از٣٠٠ هزار دانشجو داشته است.

ویدیوى جالبى از درسنامه انتشار یافته است که در آن درسنامه (دارالفنون آنلاین) معرفى می‌شود؛ در این انیمیشن ٢ دقیقه‌ای، مشاهیر ایرانى و غیر ایرانى به زبان طنز از دوره‌هایى که درسنامه برگزار کرده است، تشکر مى‌کنند.

منبع خبر : زومیت

بخش های مرتبط : پایان کار وب‌سایت آموزشی درسنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *