سه شنبه , اکتبر 3 2017
خانه / اخبار سیاست / این انتخابات برکات زیادى براى جبهه انقلاب داشت

این انتخابات برکات زیادى براى جبهه انقلاب داشت

به گزارش خبرنگاران جوان : این انتخابات برکات زیادى براى جبهه انقلاب داشت

عکس 6388099_218 این انتخابات برکات زیادى براى جبهه انقلاب داشتبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان، رییس شوراى مرکزى جبهه مردمى نیروهاى انقلاب اسلامى عصر امروز(دوشنبه) در نشست تقدیر از نامزدها و فعالین اقشاری جبهه مردمی نیروهاى انقلاب اسلامى با اشاره به اهداف این جبهه در انتخابات ریاست جمهورى گفت: ایستگاه اول براى جبهه مردمى بحث انتخابات ریاست جمهورى بود.این جبهه نقش بى بدیلى در تاریخ پس از انقلاب ایفا کرد.

وى افزود: از خواستگاه و متن مردم اقدامات جبهه آغاز شد و این توفیق بى نظیرى در رسیدن به گزینه ن‌هایی بودو پس از برگزیدن گزینه نهایی، جبهه مردمى رقابت را در عرصه انتخابات اغاز کرد.

رحیمیان با بیان اینکه در این انتخابات جریان انقلابى متحد شدند اظهارداشت: حسب ظاهر نتیجه به نفع ما نبود، اما برکات بسیارى این انتخابات براى جامعه داشت. ابتدا وحدت جریان انقلابى بود و این جریان توانست ١۶ میلیون راى را جذب خود کند.

رییس شوراى مرکزى جبهه مردمى نیروهاى انقلاب با اشاره به مسائل پس از انتخابات ریاست جمهورى و عمل به قانون نامزد این جبهه گفت: جریان انقلابى حین و پس از انتخابات رفتار صحیحی را ارائه کرد و بر خلاف برخى که در سال ٨٨ به بدترین شکل عمل کردند، اما جبهه مردمى بر اساس قانون اقدام نمود.

وى در ادامه تصریح کرد: باید گفت، جریان مقابل، هر چه در توان داشتند به کار گرفت و انواع بداخلاقى را بروز دادند. در بسیارى از نقاط نامزد جریان انقلابى پیروز بود، اما رقیب با انواع تخلفات و اقدامات غیر قانونى دست زد و جبهه انقلابى در این عرصه پیروز نهایی بود. انباشت مشکلات مردم باعث بروز مشکلات در کشور خواهد شد.

رحیمیان با بیان اینکه باید یک بازنگرى در اقدامات جریان انقلابى صورت گیرد تصریح کرد: اکنون باید آنانکه انقلابى هستند اقدامى انجام بدهند و یک بازنگرى انجام دهیم و یک آسیب شناسى صورت گیرد تا یک جریان اسلامى انقلابى ناب پیش رود. البته منظور ایجاد حزب جدید نیست بلکه بروز یک جریان کارآمد انقلابى است. باید در این عرصه روشنگرى انجام شود تا طبقه متوسط جامعه که نقش مهمى در انتخابات دارند، جذب شوند.

وى در پایان تصریح کرد: قالیباف ایثارکرایانه نقش مهمى در ایفاى حماسه انجام داد و راه را براى وحدت و تحکیم راه را هموار کردند و از حجت الاسلام رییسى نیز تشکر می کنیم و میخواهیم همه نقش اثرگذارى در جبهه از خود بروز دهند.

انتهاى پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : این انتخابات برکات زیادى براى جبهه انقلاب داشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *