سه شنبه , سپتامبر 19 2017
خانه / اخبار سیاست / نیروهاى انقلابى نباید ناامید شوند/انسجام ایجاد شده در انتخابات اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل میشود

نیروهاى انقلابى نباید ناامید شوند/انسجام ایجاد شده در انتخابات اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل میشود

به گزارش خبرنگاران جوان : نیروهاى انقلابى نباید ناامید شوند/انسجام ایجاد شده در انتخابات اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل میشود

عکس 6388371_485 نیروهاى انقلابى نباید ناامید شوند/انسجام ایجاد شده در انتخابات اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل میشودبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در نشست تقدیر از نامزدها و فعالین اقشاری جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تقدیر از همه افرادی که در جریان انتخابات نقش آفرینی کردند، گفت: فضای حضور گرم مردم در عرصه انتخابات در کنار اثرگذاران اجتماعی، حوزه، دانشگاه، جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین و تشکل های سیاسی ایجاد شد.

وی افزود: مردم با حضور مومنانه و مخلصانه نقش مهمی در انتخابات ایفا کردند و بدون تردید ضرورت دارد که با حضور مجاهدانه و ارزشمند مردم نگاهی به آنچه انجام شده داشت و تصمیم برای آینده گرفت. با نگاهی دقیق و آسیب شناسانه می توان میتوان چگونگی حضور در عرصه های آتی را مشخص کرد.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه امام بزرگوار ملت های جهان را مخاطب قرار دادند، خاطرنشان کرد: اراده ملت ها می تواند تعیین کننده باشد.نگاه امام به نقش آفرینی مردم در انقلاب شکوهمند اسلامی تجلی یافت.

وی ادامه داد: در ادامه راه نیز رهبری معظم انقلاب در به صحنه آوردن مردم و نقش آفرینی آنها به خوبی انجام شد.

رئیسی تاکید کرد: امروز قدرتی که کشور ما از آن برخوردار است به دلیل حضور متدینانه مردم در عرصه های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه بسیاری از راه ها با حضور مردم هموار می شود، گفت: امروز جنگی که وجود دارد جنگی است که با مستکبرین عالم داریم.آنها می خواهند ارزش های خود را در جامعه ما رواج دهند و نگاه شان را بر ملت ما تحمیل کنند.

حجت السلام رئیسی تاکید کرد: تمام تلاش آنها با آگاهی و بصیرت مردم و رهبری داعیانه امام و رهبرمعظم انقلاب تا به امروز نقش بر آب شده است.
وی با تاکید بر اینکه دشمنی مستکبرین همواره ادامه داشته گفت:خیال باطلی است که کسی فکر کند آنها از ملت ایران غفلت کرده اند.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: بعد از فتنه ۸۸ دشمن احساس کرد جای پایی در کشور پیدا کرده است اما حضور مردم در ۹ دی نقشه های آنها را باطل کرد.

وی گفت: بعد از آن فریادها و خروش های آگاهی بخش رهبری و دلسوزان در عرصه های مختلف اجتماعی توانستیم در مقابل تهدیدات نرم آنها ایستادگی کنیم.

تولیت آستان قدس با تاکید بر اینکه همگان می دانند تضعیف بنیه دفاعی و موشکی به نفع کشور نیست، اظهار داشت: تمام بحث این است که باید نگاه به درون باشد و بدانیم که بیگانگان برای هیچ ملتی گره گشایی نکرده اند.

وی افزود: نگاهی که به بیرون از کشور است اگر اصلاح نشود هر روز شاهد مشکلات جدیدی در کشور خواهیم بود.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه معتقدیم مجموعه جبهه مردمی نیروهای انقلاب و کسانی که دغدغه انقلاب را دارند باید فراگیر شوند، گفت: سایر مجموعه ها باید در این جمع بیایند و هم افزایی شود.قدرت تبیین عقلانیت انقلاب اسلامی باید بیشتر کنیم و این ترسی که ایجاد کرده اند را باید با اقدامات عالمانه و مجاهدانه از بین ببریم.

وی تاکید کرد: جلوه های عقلانی انقلاب اسلامی که متضمن منافع کشور است باید تببین شود که این مسئولیت فرهیختگان و بزرگان حوزه و دانشگاه است.

تولیت آستان قدس ادامه داد: یاس و ناامیدی نباید بر مجموعه های انقلابی و حزب اللهی غالب شود و باید با امید به آینده نسخه نجات بخش کشور را که در گفتمان امام و رهبری ارائه کرد.

وی افزود: نهضت خدمت رسانی به مردم بعنوان یک آرمان در این مقطع توجه شود.

رئیسی در پایان گفت: انسجام ایجاد شده و سرمایه ای که در انتخابات حاصل شد،اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل میشود.

انتهای پیام/

منبع خبر : خبرنگاران جوان

بخش های مرتبط : نیروهاى انقلابى نباید ناامید شوند/انسجام ایجاد شده در انتخابات اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل میشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *