یکشنبه , سپتامبر 24 2017
خانه / اخبار جامعه / خبرنگاران هرگز مطالبات مردم را رها نکنند

خبرنگاران هرگز مطالبات مردم را رها نکنند

به گزارش ایرنا : خبرنگاران هرگز مطالبات مردم را رها نکنند به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا، سیدحسن هاشمی شامگاه سه‌شنبه در مراسم افطار با خبرنگاران در موزه علوم پزشکی افزود: کارهای بزرگی در حوزه سلامت در دولت یازدهم انجام شد که البته بدون همکاری دولت، شخص آقای روحانی و محلس امکانپذیر…

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا، سیدحسن هاشمی شامگاه سه‌شنبه در مراسم افطار با خبرنگاران در موزه علوم پزشکی افزود: کارهای بزرگی در حوزه سلامت در دولت یازدهم انجام شد که البته بدون همکاری دولت، شخص آقای روحانی و محلس امکانپذیر نبود.
وی گفت: اگر با همین آ‌هنگ برای اصلاح نظام سلامت پیش برویم، ظرف دو تا سه دهه آینده می‌توانیم نظام سلامت کارآمدی در کشور داشته باشیم، امیدوارم روزی این اتفاق بیفتد، این آرزوی همه اعضای دولت و خواست رهبری است.
وزیر بهداشت خطاب به خبرنگاران گفت: کارهای زیادی در حوزه سلامت انجام شده است اما هنوز به وضعیت مطلوب نرسیده‌ایم و امیدوارم شما خبرنگاران هرگز مطالبات مردم را رها نکنید، شما باید زبان گویای مطالبات مردم باشید، زیرا بیشترین پناه مردم شما خبرنگاران هستید که خواسته‌های آنان را به مسئولان منتقل می‌کنید.
هاشمی افزود:‌ حریت و آزادگی بیشترین افتخاری است که یک انسان می‌تواند کسب کند و اگر شما خبرنگاران در حرفه خود به این درجه برسید، باید خدا را شکر کنید و در هر حرفه ای داشتن عقل و انصاف و اخلاق شرط موفقیت است.
وی تاکید کرد: مشکلات وجود دارند اما مسیر حرکت جامعه نشان داده است که خداوند این ملت را رها نمی‌کند و امیدوارم با لطف خدا، مشکلات کاهش پیدا کند.
خبرنگار: افشین شاعری ** ۱۵۶۹
اجتمام**۳۰۶۳ ** انتشار: علی حبیبی
برای آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej

منبع خبر : ایرنا

بخش های مرتبط : خبرنگاران هرگز مطالبات مردم را رها نکنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *